Корпоративний фонд гурту “ТІК”
Разом із гуртом «ТІК» фонд підтримує проекти через конкурси мікрогрантів у сфері мистецтва та культури.
Подільська громада Віктор Бронюк
Віктор Бронюк Голова Наглядової ради, соліст гурту «ТІК»
24 січня 2013 року музичний гурт «ТІК» та Благодійний фонд "Подільська громада" розпочали нову сторінку у спільній благодійній діяльності - підписали угоду про створення «Корпоративного фонду гурту «ТІК». 
 
Гурт «ТІК» систематично підтримував заходи та проекти фонду «Подільська громада», серед яких «День міста Вінниця для всіх», «Епідемія доброти», «Вони визволяли Вінницю для нас», «Мистецтво заради життя», індивідуальна підтримка на лікування та інше. Окрім того, лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк є Головою Наглядової ради фонду «Подільська громада» Отже перехід від «спонтанної благодійності» до «стратегічної філантропії» у вигляді «Корпоративного фонду» став очевидним.
 
 «Корпоративний фонд» забезпечить довготривалу та систематичну фінансову підтримку некомерційних проектів у конкретних сферах життя, спрямованих на формування середовища спілкування молоді, вільного від наркотиків та алкоголю, яке сприятиме розвитку культурного і здорового способу життя усіх верств населення, середовища, у якому молодь дбає про пенсіонерів, а пенсіонери - про молодь, середовища, сприятливого для розвитку і життєдіяльності усіх верств населення з урахуванням соціально важливі питання громади.
 
Мета «Корпоративного фонду гурту «ТІК»: виховання громадянина у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для надання систуемної підтримки мистецьким проектам, обдарованій молоді, задля творчого, інтелектуального та духовного розвитку на території Вінниці та Вінницької області

Завдання та пріоритетні напрямки діяльності «Корпоративного фонду»:
  • Підтримка просвітницьких і освітніх проектів, направлених на розвиток етичного і духовного потенціалу громадян.
  • Розвиток художньої творчості різних категорій громадян.
  • Підтримка ініціатив професійних творчих колективів в різних сферах мистецтва.
  • Створення і просування якісних і конкурентоспроможних продуктів і послуг у сфері культури.
  • Створення та підтримка проектів, направлених на підтримку сім'ї, материнства і дитинства.
  • Підтримка талановитої молоді.
  • Також слід зазначити «Вільний пріоритет», куди входять проекти, що представляють інші соціальні завдання, які стоять перед місцевою громадою, та механізми їх виконання.
Географія діяльності «Корпоративного фонду»: Вінниця та Вінницька область. Не розглядатимуться проекти політичних та релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також комерційних структур. Проекти можна надсилати поштою: 21050, Благодійний фонд «Подільська громада»
А/С 8009, м. Вінниця (з поміткою «На конкурс проектів в рамках «Корпоративного фонду гурту «ТІК») або м. Вінниця, вул. Брацлавська (Островського), 27а
Контактний телефон: (0432) 61-20-72 Ми у соцмережах: facebook