Гурт ТІК
Віктор Бронюк
вокал, акордеон, баян
МЕТА:
Почути і побачити гармонію Всесвіту
Вікторія Газіна
бек-вокал
МЕТА:
Створити ансамбль із власних дітей
Сергій Шамрай
тромбон
МЕТА:
Отримати на День народження маленьку хатинку в Монако
Владислав Хмарський
барабани
МЕТА:
Хочу звільнити Тибет. І зіграти справжній сольник для тибетських ченців
Олександр Щур
труба
МЕТА:
Стати популярнішим за Сергія Шамрая у гурті "ТІК"
Сергій Апанасенко
гітара
МЕТА:
Назбирати грошей та викупити у Сергія Шамрая хатинку в Монако
Олександр Клименко
бас-гітара
МЕТА:
Стати президентом України
Євген Зиков
клавіші
МЕТА:
Хочу створити музей раритетних авто під назвою "Можна чіпати руками"
Офіційна історія гурту "ТІК"  розпочалася навесні 2005 року. Саме тоді випускники Вінницького державного педагогічного університету остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті - це дещо більше, ніж просто студентська розвага. І розпочали репетиції. На той момент у складі гурту грали Віктор Бронюк (вокал і баян), Денис Репей (бас-гітара), Костянтин Терепа (гітара), Олександр Філінков (барабани).
 
На одну з репетицій випадково потрапив продюсер Олег Збаращук. Цікаво, що його реакція на творчість музикантів спочатку була негативною. Втім, це було щось нове, не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. І це зацікавило Олега. 
 
Тож 2 червня 2005 року у місті Вінниця на розігрів гурту «ТАЛІТА КУМ» вийшов гурт «ТІК». Тисячі глядачів позитивно сприйняли творчість молодого колективу. І саме цей день вважається Днем народження гурту «ТІК». 
 
Далі була серйозна розмова з Олегом Збаращуком, плідна робота над розширенням репертуару і створення перших записів. 
 
Склад гурту зазнав серйозних змін. Протягом 2006 року команду залишили бас-гітарист Денис Репей та саксофоніст і клавішник Юрій Марценюк. Вони вирішили розпочати власний бізнес. Цьому передував вихід із гурту гітариста Костянтина Терепи. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався.
 
Розпочався складний період пошуків, оголошень, кастингів, спроб… І на початку травня вже був сформований новий «ТІК».
 
Лише місяць щоденних репетицій - і 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Паралельно на студії досвіченого саундпродюсера Віталія Телезина «211» спільно із групою «Ляпіс Трубєцкой» записували пісню «Олені». Музиканти вперто працювали над дебютним альбомом «ЛітераДура», який презентували 27 травня 2007-го.
 
11 березня 2008 року у рідній Вінниці «ТІК» розпочав тур «Байки про Оленів», який завершився повноцінним виступом гурту на головній сцені фестивалю «Таврійські Ігри». Восени «ТІК» презентував другий диск «тиХИЙ», на підтримку якого гурт дав 50 концертів. 
 
У 2010 році хіт «Олені» став саундтреком касового фільма «Кохання у великому місті-2». В іншій комедії – «Ржевський проти Наполеона» учасники гурту з’явилися в образах кріпосних музик. 
 
Потім був альбом «Весільний», що закріпив за «ТІК» реноме Кращого Святкового Гурту України та подарував дует Віктора Бронюка з Іриною Білик («Не цілуй»). Історія цієї співпраці отримала продовження – спочатку у новій пісні «Зима», а потім у спільному турі «Найкращі українські хіти». Артисти дали 24 концерти протягом 30 днів, тому потрапили до Книги рекордів України. 
 
З нагоди 10-річчя гурту світ побачив диск «Люби Ти Україну». Таку ж назву мав великий тур «ТІК» містами України та за кордоном.
 
Гурт не лишається осторонь подій, що відбувається у країні протягом останніх років. Серед комічних відеоробот «ТІК» є й доволі серйозні, присвячені Україні і тим, хто бореться за неї: «Запах війни», «Люби Ти Україну», «ІсторіЯ».
 
У лютому 2017 року Кращий Святковий Гурт України вирушив у всеукраїнський тур під назвою EUROДВІЖН, що відбувся на підтримку народної євроінтеграції. Традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву! Фінальний акорд всеукраїнського EUROДВІЖН пролунав на головній сцені країни - у київському Палаці «Україна» у супроводі військового оркестру та хору. Також гурт «ТІК» зарядив подільським драйвом громадян інших країн. Наприклад, влітку 2017-го Кращий Святковий Гут України привіз EUROДВІЖН до Канади.
 
Навесні 2018 року «ТІК» знов проїхались містами та містечками України – презентували народу драйвову концертну програму «Нове та Найкраще».
 
На початку 2019 року гурт розпочав тур "Хліб і видовища".
 
Під час туру «Хліб і Видовища» міста та містечка України чекають свіжі хіти ЗливаВолошкиЕмочкаАЛЬО-НА!Робот та перевірені часом народні блокбастери – ОленіВчителькаАпрєльПрощайте, дівчатаСвєтаСірожине пірожинеЧоловіче щастяНе цілуйГуляй, народ!Біла хмара, чорна хмараЛюби ти Україну! та інші.