Гурт ТІК
Віктор Бронюк
вокал
Життева мета:
Почути і побачити гармонію Всесвіту, дожити до комунізму
Сергій Шамрай
тромбон
Життева мета:
Отримати на День народження маленьку хатинку в Монако
Євген Зиков
клавішні
Життева мета:
Хочу створити музей раритетних авто під назвою "Можна чіпати руками"
Владислав Хмарський
барабани
Життева мета:
Хочу звільнити Тибет. І зіграти справжній сольник для тибетських ченців
Сергій Апанасенко
гітарист
Життева мета:
Назбирати грошей та викупити у Сергія Шамрая хатинку в Монако
Олександр Щур
труба
Життева мета:
Стати популярнішим, ніж Сергій Шамрай у гурті "ТІК"
Олександр Клименко
бас-гітара
Життева мета:
Стати президентом України
Вікторія Газіна
бек-вокал
Життева мета:
Створити гарну родину і ансамбль із власних дітей

Офіційна історія гурту розпочалась навесні 2005–го року. Саме тоді декілька випускників Вінницького державного педагогічного університету остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті - це дещо більше, ніж просто студентська розвага, і розпочали репетиції. На той момент у групі грали:

  • Вітя Бронюк – вокал і баян;
  • Денис Репей – бас;
  • Костя Терепа – гітара;
  • Сашко Філінков – барабани.

На одну з репетицій випадково потрапив продюсер Олег Збаращук. Відверто кажучи, його реакція на творчість музикантів була негативною, але зацікавило те, що це було щось нове, не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. 2 червня у місті Вінниця на розігрів гурту "ТАЛІТА КУМ" вийшов гурт «ТІК» і представив перед тисячною аудиторією свої творіння.

Дебют виявився вдалим і саме цей день, 2 червня, вважається Днем народження гурту «ТІК». Далі була серйозна розмова з Олегом Збаращуком, плідна робота над розширенням репертуару і створення першого демо-запису гурту. Саме цей диск потрапив до рук Віталію Телезину - український саунд-продюсер, який погодився записувати «ТІК». у своїй студії "211".

На тлі світлого майбутнього, склад гурту зазнав серйозних змін. Протягом 2006 року з команди у свій власний бізнес пішли бас-гітарист Денис Репей та саксофоніст і клавішник Юрій Марценюк, дещо раніше команду покинув і гітарист Костя Терепа. З першого складу залишаються тільки Вітя Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався.

Далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий «ТІК». Бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Паралельно на студії «211» записувалася спільно з групою «Ляпіс Трубєцкой» пісня «Олені». Улітку ніхто з учасників гурту не відпочивав, а вперто працювал над першим дебютним альбомом «ЛітераДура», який вже почули мешканці Львова, Хмельницького, Балти, Вінниці.