Лос-Анджелес, готуйся до українського свята!
24 квітня 2015
Лос-Анджелес, готуйся до українського свята!
Гурт «ТІК» готується продовжити свій американський тур «Люби ти Україну!» в Лос-Анджелесі.
 
Як вміють запалювати українці, минулого тижня переконалися жителі Філадельфії, Нью Йорка, Чикаго та Детройта, де з неабияким успіхом відлунали концерти «тверезих і культурних». Шанувальники зізнаються, що досі не можуть оговтатися від шалених танців і пережитих емоцій.
 
У перерві між концертами музиканти гурту «ТІК» встигли відвідати інші знамениті міста Сполучених Штатів. Азарту набралися у мегавеселому Лас-Вегасі, відвідали один з найстаріших національних парків США - Гранд-Каньйон у штаті Арізона, що визнаний одним з природних чудес світу. А вже 23 квітня гурт прибув у зіркову мекку - Лос-Анджелес. Відвідавши головні визначні місця «міста янголів», гурт «ТІК» вже готується до довгоочікуваної зустрічі з місцевими шанувальниками.
 
Концерт гурту «ТІК» в Лос-Анджелесі відбудеться 24 квітня о 20.00 в Ukrainian Cultural Center Los Angeles (4315, Melrose Ave).
 
Придбати квитки на концерт ви можете тут: http://www.v-ticket.com.ua/e/los-angeles-ukrainian-folk-band-tik-usa-tour-lyubi-ti-ukrayinu-01.