Попри хворобу Віктора Бронюка гурт «ТІК» відіграв шалений концерт в Лос-Анджелесі
25 квітня 2015
Попри хворобу Віктора Бронюка гурт «ТІК» відіграв шалений концерт в Лос-Анджелесі
Перед виступом гурт також потрапив на захід вшанування вірмен, що загинули під час геноциду 100 років тому.
 
За день перебування у «Місті янголів» музиканти «ТІК» встигли пережити чимало пригод: потрапили під аномальний для Каліфорнії квітневий дощ, віднайшли величезне грошове дерево, вперше в житті побачили найменшу в світі пташку - мініатюрну колібрі, погодували ручну білку, прогулялися узбережжям Тихого океану, з обсерваторії Гріффіта подивилися на легендарний надпис «Hollywood» і переконалися, що в Лос-Анджелесі живуть найкрасивіші жінки Америки.
 
- Місто вразило нас своєю красою і гостинністю, - діляться музиканти. - В Лос-Анджелесі живуть дуже привітні люди, а завдяки тому, що місто є розважальною Меккою Америки, де знаходяться штаб-квартири провідних голлівудських кінокомпаній, на вулицях зустріли небачену кількість красунь. Як пояснили організатори нашого американського туру, найвродливіші жінки Америки приїжджають у Лос-Анджелес, сподіваючись зустрітися з відомими продюсерами і потрапити у знамениті серіали і фільми. Тож загальна картинка міста виходить дійсно чарівною!
 
Повальне захоплення українців американськими серіалами «Беверлі Хіллз» і «Район Мелроуз» у 90-х роках не обійшло «тверезих і культурних». Тож, зізнаються музиканти, було особливо приємно, що їх перший лос-анджелеський концерт відбувся у районі Мелроуз, де знаходиться Український культурний центр Лос-Анджелеса.
 
Своїми піснями гурт «ТІК» вже з перших секунд виступу запалив місцевих шанувальників: протягом двох годин всі разом співали, танцювали і насолоджувалися музикою «made in Ukraine», скандуючи наприкінці: «Хочемо ще!». Концерт пролетів у настільки шаленій атмосфері, що присутні навіть не помітили, що лідер гурту Віктор Бронюк в цей час на сцені виступав хворим.
 
- Далася взнаки зміна клімату, часових поясів і постійне перебування під кондиціонерами, - розповідає Віктор Бронюк. - Але нічого - впорався. Виступати із температурою і ангінами - це те, що переживає, певно, кожен артист. За 10 років існування «ТІК» в мене таке було не раз. Аби все пройшло вдало, напередодні лос-анджелеського концерту, поки всі інші учасники нашого гурту гуляли містом, я відлежувався у готельному номері і отримав нагоду перевірити ефективність американських ліків (сміється). Допомогли. Почуваю себе вже краще, тож за день ще встигну підтягнути стан здоров’я, аби не розчарувати наших прихильників на наступному концерті в Сан-Франциско.
 
Перед виступом в Лос-Анджелесі гурт «ТІК» встиг виразити співчуття вірменському народу, адже якраз неподалік від концертного майданчика розташований район Мала Вірменія, де 24 квітня проходило вшанування жертв, що 100 років тому загинули під час геноциду на території Османської імперії.
 
- Український народ теж добре знає, що таке геноцид, бо сам все те переживав і, на жаль, нині змушений продовжувати свою боротьбу за виживання, - зазначають музиканти «ТІК». - Ми щиро співчуваємо постраждалим вірменам. У важкі хвилини ми всі обов’язково повинні підтримувати один одного.
 
 
 
Останній концерт гурту «ТІК» в рамках американського туру «Люби ти Україну!» відбудеться 26 квітня о 20.00 в Сан-Франциско у «Aracely Cafe San Francisco» (401 13th St Treasure Island, San Francisco, California 94130).
 
Придбати квитки можна тут: http://www.v-ticket.com.ua/ru/e/san-franciso-ukrainian-folk-band-tik-usa-tour-lyubi-ti-ukrayinu-01.