Канадський тур гурт «ТІК» розпочав емоційним концертом у Ванкувері
29 квітня 2015
Канадський тур гурт «ТІК» розпочав емоційним концертом у Ванкувері
Місто, яке неодноразово виборювало звання одного з кращих на Землі, вразило «тверезих і культурних» європейською атмосферою і оригінальним законодавством.
 
Коли у вересні 2014 року гурт «ТІК» вперше приїхав до Канади, аби виступити на головній сцені фестивалю української культури в Торонто «Toronto Ukrainian Festival-2014», музикантів одразу почали запрошувати приїхати з концертами у інші міста.
 
- Ми отримали чимало задоволення, побувавши в Торонто. Там познайомилися з багатьма місцевими музичними колективами та українцями, які багато років живуть у різних містах Канади - величезної красивої країни з неозорими просторами і прекрасними природніми ландшафтами та краєвидами, - розповідає лідер гурту Віктор Бронюк. - Всі нові знайомі запрошували нас приїхати до своїх міст, тож, плануючи гастролі в США, ми вирішили скористатися нагодою навідати наших канадських шанувальників.
 
Перший канадський тур гурту «ТІК» розпочався 28 квітня концертом у Ванкувері - місті, за яким весь світ, затамувавши подих, спостерігав у 2010 році, коли там проходили XXI зимові Олімпійські ігри. «Північний Голівуд», як часто називають Ванкувер за стрімкий розвиток кіноіндустрії, зустрів «тверезих і культурних» теплим прийомом і своїми несподіванками.
 
Першим сюрпризом став європейський формат міста, який, зізнаються музиканти, було неочікувано відчути після контрастних Сполучених Штатів.
 
- Ми мали нагоду проїхатися центральними вулицями Ванкувера і пересвідчитися, яке це красиве і затишне місто, - розповідають музиканти «ТІК». - Воно абсолютно заслужено вже багато років посідає провідні місця у рейтингах найкомфортніших міст світу, а британське видання «The Economist» декілька разів взагалі визнавало Ванкувер кращим містом Землі.
 
Другим сюрпризом для музикантів стало місцеве законодавство. Концерт гурту «ТІК» проходив у нічному клубі «Venue Nightclub», куди молодь молодше 19 років не пускають.
 
- До нас підходило багато шанувальників, які передавали привіти від своїх дітей, котрі дуже засмутилися, що не зможуть потрапити на наш концерт, - розповідає Віктор Бронюк. - Дійсно було дуже шкода, але, на жаль, ми не завжди знаємо всю законодавчу базу, що дозволяється правилами, а що - ні. Подібні ситуації виникали в Америці, де, наприклад, дітей до 13 років не можна лишати вдома на самоті, а на афішах концертів треба обов’язково зазначати вікову категорію: 16+, 18+ - в залежності від штату.
 
Концерт «ТІК» у Ванкувері відзначився чудовою атмосферою: був дуже динамічним, емоційним і насиченим.
 
- Ми були щасливі порадувати шанувальників нашими піснями і запальною українською музикою, яка зарядила усіх хороших настроєм, - ділиться Віктор Бронюк. - Після виступу ми познайомилися з учасниками української громади, яка у Ванкувері досить чисельна, але оскільки місто досить велике і розлоге, зі всіма зустрітися не встигли. Так що мусимо приїхати сюди ще раз!
 
 
 
Наступний концерт гурту «ТІК» 29 квітня пройде в Едмонтоні о 20.00 у «Club XO» (10004 Jasper Ave NW, Edmonton).
 
Придбати квитки можна тут http://TIKCANADA.EVENTBRITE.CA/.