У родині Віктора Бронюка поповнення!
4 жовтня 2016
У родині Віктора Бронюка поповнення!

Про це лідер гурту «ТІК» ексклюзивно розповів STARBOM.com

І тепер ранні підйоми не проблема для дітей. А іще новий член родини наразився на писк… хом’яка.

У Всесвітній день тварин, який відзначається сьогодні, 4 жовтня, лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк показав нового члена своєї родини – рудого кота Марсіка.

Йому всього три місяці, у будинку артиста він намагається подружитися зі «старожилом» – хом’яком Жужею і їсть, як в останній раз. Всього два тижні тому дівчата Бронюка – дружина Тетяна і дочка Єва - підібрали кошеня на вулиці, коли їхали до школи.

– Спершу думали кота відвезти до бабусі, та він вже у нас прижився. Тож залишили, - посміхається Віктор Бронюк. – Всі тішаться, бо окрім «котячої ласки» ще й автоматично вирішилася проблема раннього підйому до школи і садочка. Тепер дочка і син поперед одного поспішають раніше встати, аби першим вивести кота погуляти.

Віктор Бронюк і з власного досвіду знає: домашні тварини – це величезна користь, адже навчають  дітей відповідальності і піклуванню про інших. У дитинстві у його сільській хаті тварин завжди було настільки багато, що й не злічити! Були і коти, і собаки, і корови, і свині, і кури з гусьми.

– Я тварин завжди любив, тому залюбки за ними доглядав. Піклуватися про когось – це завжди приємно, тим паче тварина, відчуваючи добре ставлення, завжди віддячить тобі тим самим.

Всіх прізвиськ своїх дитячих домашніх улюбленців вже й не пам’ятаю – стільки їх було: і Мурчик, і Рекс, і Васька, і Тарзан з Амуром, - з посмішкою згадує Віктор Бронюк. – З іменем нинішнього котика ми теж до кінця ще не визначилися. Офіційно він Марсік, бо схожий на інопланетянина – такий весь рудий і прудкий. Та попутно кожен із нас називає його, як забажає: Рижим чи Іржавим.

Артист радіє, що у родині з’явився саме звичайний кіт, адже породисті часто бувають примхливими. А дворовий Марсік навпаки – без ласки нікого не лишає, залюбки бавлячись з усіма. Особливу увагу приділяє хом’яку  Жужі, який на правах старшого улюбленця проявляє свій характер, бо за півроку життя у Бронюків зараховує себе до повноправних членів родини.

– Як тільки хом’як прокидається, кіт все крутиться біля клітки, не розуміючи, як живий корм так спокійно гуляє? Але Жужа – не з боязких! Ще й сам на кота нападає і пищить  на нього, - сміється Віктор Бронюк. – Звісно, коли я попередив дітей, що кіт може хом’яка з’їсти, вони тепер його пильно охороняють. Особливо Єва турбується, щоб із Жужею нічого не сталося.

А от Марсік, позбавившись бліх і отримавши всю порцію необхідних щеплень у ветеринара, продовжує звикати до нового життя. Вже почав мітити подряпинами меблі у будинку і досі не може наїстися: їсть усе, причому ніби востаннє.

– Домашні тварини – то велика радість! Коли живеш у приватному будинку, не треба позбавляти себе цієї втіхи, - відзначає фронтмен «ТІК». – Тим паче що у багатьох їхніх звичках і поведінці людина може пізнати себе. Всі ми, і я в тому числі, в залежності від настрою можемо бути спокійними, як коти, зануреними у себе, як лінивці, і кумедними, як мавпи. Хоча за певних обставин доводиться і погавкати, як собака (посміхається).