ТІК: РОБОТ зробив РОБОТіКа!
7 жовтня 2016
ТІК:  РОБОТ зробив РОБОТіКа!

Зустрічаємо фантастично-еротично-іронічний мульт від гурту ТІК і агенції Наша Файта!

Кращий святковий гурт України – ТІК – презентує фантастично-еротично-іронічну анімацію від агенції Наша Файта за мотивами народного кантрі-екшну Робот.

 
ТІК – РОБОТіК (18+)

 

Наша Файта - найпопулярніша event-агенція на Закарпатті. Вони створили однойменний  мультсеріал і проект Двєсті з Дмітрієм Пасульовим з мільйонами переглядів онлайн.

У фантастично-еротично-іронічній анімації за мотивами народного кантрі-екшну Робот  є натяки на голівудські блокбастери «Термінатор», «Знаки» та «Робокоп». Присутні кадри знущання над чоловічою гідністю, що ілюструють цитату з пісні Робот: «Щоб процес любві тривав – необхідна змазка».  А також сцени сексуальних контактів жительки планети Земля із представником іншої цивілізації. Внаслідок чого на світ з’являється РОБОТіК. Тому даний контент має вікову категорію перегляду 18+.

ТІК – РОБОТіК (18+)

Нагадаємо, в оригінальному кліпі гурту ТІК  від Алана Бадоєва теж достатньо іронічних пікантних натяків – як, власне, і у самій пісні Робот. Музиканти на чолі із Віктором Бронюком брали участь у батальних сценах. Зі зброєю в руках відстоювали людську гідність у боротьбі зі звабливим і практичним Термінатором. Були задіяні у гендерному протистоянні.  Більш того, за сценарієм, Віктор Бронюк ледь не зазнав насильства з боку сексуально активного Робота!

ТІК – РОБОТіК (18+)

Україна зустрічає фантастично-еротично-іронічну анімацію від гурту ТІК черговий народний блокбастер. Оскільки ТІК  кращий святковий гурт України, насправді народний колектив із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави. 

В арсеналі гурту улюблені хіти: ВчителькаОленіСвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші. 
 

ТІК – РОБОТ

ТІК – РОБОТіК (18+)

YouTube
Facebook
VKontakte


+38 067 430 33 99


pr@tik.ua