EUROДВІЖН: ТІК гоДує Україну до Євроінтеграції
17 січня 2017
EUROДВІЖН:  ТІК гоДує Україну до Євроінтеграції

Україна дочекалася! Ії кращий святковий гурт - ТІК - знову вирушає в тур! Тур EUROДВІЖН – на підтримку народної євроінтеграції та екологічної продукції за європейськими стандартами. 

Країна виборює своє європейське майбутнє та готується до Євробачення.

І поки організатори вирішують, кому з артистів перетворюватися на монстра, вистрибувати з роялю чи вдягати плаття з бородою, гурт ТІК вирушає в тур EUROДВІЖН, щоб довести українцям: вони вже в ж… в жаданій Європі! Тому що приймають не тільки славетний  європейський пісенний конкурс, але й екологічно чисту музику від ТІК.   

Традиційно живий звук та більше 50 годин натурального подільского драйву!

Україну чекають нові хіти на кшталт фантастично-еротично-іронічної композиції  Робот чи пісні про втрачений статевий зв’язок АЛЬО-НА! та перевірені часом народні блокбастери – ВчителькаОленіСвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші. 

Під час кожного виступу ТІК частуватиме присутніх екологічно чистою запальною музикою, виготовленою за європейськими стандартами. 

Україна гоДується до євроінтеграції - гурт ТІК вже збирається в дорогу.

Це буде справжній народний EUROДВІЖН. Оскільки ТІК  кращий святковий гурт України, насправді народний колектив із найбільшою кількістю концертів на території нашої країни. 

 

ТІК – EUROДВІЖН

Всеукраїнський тур

РОЗКЛАД