Віктор Бронюк на Водохреща традиційно занурився в ополонку
19 січня 2017
Віктор Бронюк на Водохреща традиційно занурився в ополонку

Вже шостий рік поспіль лідер «ТІК» свято Водохреща розпочав вранішнім купанням у крижаному озері. Ще вдосвіта занурювався з друзями у рідній Вінниці.

– Наша незмінна чоловіча компанія любить пірнати з самого ранку, як тільки розвиднюється і ще немає черг до ополонки, – розповідає Віктор Бронюк. - Хлопці купальний сезон розпочали ще до Нового року, а я у 2017-му занурювався вперше. Відчуття, як завжди, фантастичні! Купання у крижаній воді ні з чим не порівняти! Найкращий заряд бадьорості на цілий рік!

До січневої традиції пірнання в ополонку на Водохреща артист долучився у 2011 році. Як зазначив музикант, просто відчув таку потребу. Сподобалося настільки, що відтоді обов’язково щороку із задоволенням купається.

– Як належить – занурююсь з головою! – розповідає лідер «ТІК». – У «моржуванні» головна справа - внутрішній настрій. Головне – чітко усвідомлювати, для чого це робиш. Ну і не поводитися, як курка на дорозі. Якщо вже вирішив, то вперед! Бо стояти, вагатися півгодини, щоб навколо всі тебе вмовляли – то найгірше. А так – спокійно пірнув, вийшов, одягнув теплі речі, випив гарячого чайку з термосу і насолоджуєшся неоціненним припливом сил та енергії. Тим паче цього року з погодою пощастило. Коли купалися, мороз мінус 12, але головне – не було вітру. Для мене саме вітряна і вогка погода, коли пробирає до кісток, – екстрим і випробування. А цього року, слава Богу, все чудово! Здоров’я і енергія, якими сьогодні зарядився, якраз знадобляться у новому турі «ТІК», який розпочнеться вже за два тижні.

Нагадаємо, 6 лютого стартує новий великий всеукраїнський тур «EUROДВІЖН».