ТІК презентував кліп "АЛЬО-НА!"
3 лютого 2017
ТІК презентував кліп

Кращий святковий гурт України презентує візуалізацію чергового народного хіта про амурну дискомунікацію  та втрачений статевий зв’язок.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

АЛЬО-НА!  – це не стільки ім’я, скільки емоційне бажання оперативного спілкування із майже втраченим коханням. Використана цитата з відомого телефонного монологу: «Альо, на…!  Це Я, на…!» З гумором і найкращими побажаннями ми присвячуємо нашу нову пісню всім, хто втрачає зв’язок із коханою людиною. Не поспішайте канути у вічність! Краще послухайте гарну музику і зателефонуйте своїм близьким! - зазначив лудер гурту "ТІК" Віктор Бронюк.

Як відомо, ТІК по праву вважається кращим святковим гуртом України. Насправді народним колективом із найбільшою кількістю концертів на території нашої держави. 

 

Вже у понеділок, 6 лютого,  ТІК вирушає в черговий тур під назвою EUROДВІЖН, у рамках якого дасть більше 30 концертів. Країну чекають нові хіти накшталт  АЛЬО-НА! і Робот та перевірені часом народні блокбастери – ВчителькаОленіСвєтаСірожине пірожинеНе цілуй та інші. Традиційно живий звук, екологічно чиста запальна музика, виготовлена за європейськими стандартами, та більше 50 годин натурального подільского драйву!