Стипендія від Корпоративного Фонду "ТІК": імена переможців
3 лютого 2017
Стипендія від Корпоративного Фонду

2 лютого відбулось засідання відбіркової комісії стипендіального конкурсу.

Загалом було розглянуто 19 аплікаційних форм від дітей, які висловивли бажання взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії. Оцінювання відбувалось за дев’ятьма критеріями.

Було визначено 5 переможців:

Дарія Чертова (52,4 бала з 54 можливих). Дарія 5 років навчається в музичній школі грі на домрі, проте не мала власного інструменту. Дівчина отримає стипендію від Корпоративного Фонду «ТІК» у розмірі 3500 грн на придбання домри.

Максим Король (50,6 балів) отримає 3480 грн. на придбання музичного приладдя, необхідного для гри на гітарі, а також для оплати року навчання у музичній школі.

Микола Швець (48,8 балів) Микола цього року збирається вступати до Вінницького училища культури та мистецтв імені Леонтовича. Тож, наразі готується до вступу. Кошти хлопцю потрібні на оплату підготовчих занятьта навчання у музичній школі до кінця цього навчального року. Бюджет заявки: 1620 грн.

Софія Яковишенко та Софія Аль Хадіді (з майже рівною кількістю балів (47 та 47,2 бала). Донька учасника АТО Соня Яковишенко отримає від КФ «ТІК» 3500 грн. на придбання мундштука для саксофона. А маленька бандуристка Софія Аль Хадіді – 2000 грн., сума стане внеском гурту "ТІК" в оплату дороговартісної дитячої бандури, яка наразі виготовляється на замовлення.