EuroДвіжн у Львові: екскурсія з таксистом
8 лютого 2017
EuroДвіжн у Львові: екскурсія з таксистом

Другим містом у розкладі туру EuroДвіжн стала столиця Західної України.

Місто зустріло гурт «ТІК» снігом по коліна.

– Намело, замело, але головне, що не змело! - жартує лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – На Заході, як і у більшій частині України, сніг мете безперестанку. Втім, навіть у таку погоду ми змогли оцінити, наскільки покращився стан доріг з Луцька до Львова. Раніше ця ділянка дороги була справжнім випробуванням. Тепер ще кілька ямок лишилось, але дорога дійсно стала кращою.

Насичений день у Львові гурт розпочав кількома прямими ефірами на місцевих радіо, після чого отримав у якості презенту фірмову екскурсію від колоритного львівського таксиста.

– Львів – місто неординарних людей! У цьому вкотре переконався! – говорить Віктор Бронюк. – Цього разу звичайна поїздка у таксі для нас перетворилась на незабутню екскурсію. Таксист виявися неймовірно цікавою особистістю і справжнім колекціонером захоплюючих історій. Розказав нам чимало цікавинок про будинки, біля яких проїжджали, і ще більше – про окупацію Львова за часів Другої світової війни. Я дійсно відкрив для себе Львів з іншого боку! За цю нетривалу поїздку вдалося дізнатися значно більше, ніж на кількагодинних класичних екскурсіях.

Зарядившись красою засніженого Львова, музиканти «ТІК» вирушили на концертний майданчик.

Цього разу виступали на арені Львівського державного цирку, де сама атмосфера налаштовує на позитив і найкращі емоції. Їх на концерті було чимало!

Дві години Львів співав разом із «ТІК» улюблених пісень і оцінював нові прем’єри. Концерт був настільки щирим і емоційно-насиченим, що глядачі потім ще цілу годину не відпускали улюблених музикантів, влаштувавши у фойє автограф- і фотосесію.

– Львів лишаємо зігрітими найкращими емоціями! – зізнаються «тверезі і культурні». - Дякуємо глядачам за чудовий концерт і щире спілкування. Були особливо раді побачити у залі наших героїв-бійців з військового шпиталю, діток, у яких війна забрала батьків, та матерів і вдів героїв «Небесної сотні», що загинули на Майдані.

Після Львова «ТІК» вирушив у Рівне. Сьогодні, 8 лютого, о 19.00 у Міському палаці культури «Текстильник» розпочнеться EuroДвіжн.