EuroДвіжн у Рівному: відтепер у «ТІК» з’явилася Солоха
9 лютого 2017
EuroДвіжн у Рівному: відтепер у «ТІК» з’явилася Солоха

Учасники гурту «ТІК» зазначили, що вчора на концерті панувала напрочуд душевна атмосфера: максимальна близькість між музикантами і глядачами, спільні співи улюблених пісень і запальні дитячі танці під сценою! 

-  Після концерту кожен посміхався на усі 32! – зазначила єдина дівчина «ТІК»-команди - бек-вокалістка Вікторія Воронюк. – Панувала настільки чудова атмосфера, що переповнювало відчуття, ніби ми приїхали до дуже близьких родичів!

У новому турі EuroДвіжн у Вікторії Воронюк найяскравіший образ, за який колеги жартома називають її свахою та Солохою.

- Вінтажна сукня і хустка на голові – новий образ мені одразу сподобався. Як єдиній дівчині у групі, мені й належить бути яскравою! – говорить Вікторія. – У «ТІК» вже історично склалося, що кожен тур має свою цікаву тематику. Наші нові концертні костюми комфортні, прості і водночас стильні. Як, власне, і заведено у Європі. А наш новий тур EuroДвіжн якраз і присвячений підтримці народної євроінтеграції та екологічної продукції за європейськими стандартами!

Фото з концерту «ТІК» у Рівному ТУТ

Фото з концерту - Анастасії Романюк (Рівненське агентство новин ERVE.UA)

Нагадаємо, що наступним містом у турі EuroДвіжн стане Тернопіль! Зустрінемось 13 лютого о 19.00 у Палаці культури «Березіль»!