EuroДвіжн у Тернополі: Віктор Бронюк привітав маму з днем народження
14 лютого 2017
EuroДвіжн у Тернополі: Віктор Бронюк привітав маму з днем народження

13 лютого шалений «ТІК» зібрав повну залу у «файному місті».

Лідер гурту приймав вітання з нагодіменин, адже 13-го лютого День Віктора. На сцені Віктор Бронюк зізнавався, що вперше дає автографи на валентинках.

Найбільш зворушливим моментом виступу у Тернополі стало виконання пісні «Для мами». Адже 13 лютого виповнилося 60 років мамі Віктора Бронюка – Євгенії Іванівні. Тілько-но лідер гурту переказав зі сцени вітання найріднішій людині, зал вибухнув оваціями І пісню «Для мами» вже всі співали стоячи.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

- Було дуже зворушливо, коли всі встали! – зізнається лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – Пісню «Для мами» я написав рівно 10 років тому до маминого 50-річчя. Тоді захотілося підготувати їй якийсь особливий, цікавий сюрприз із простими і щирими словами подяки та вибачення. Більше того – спочатку я зовсім не думав запускати пісню в широкий загал, бо вона була особистою. Але коли згодом почув її у знайомих на телефоні, зрозумів: якщо композиція зажила своїм життям, треба зробити якісний запис. Відтоді цю пісню на кожному концерті ми присвячуємо всім матерям!  

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Нагадаємо, сьогодні, 14 лютого, EuroДвіжн зустрічатимуть у Чернівцях!