Саундтреком до серіалу «Коли ми вдома. Нова історія» стала нова пісня гурту «ТІК»
18 вересня 2017
Саундтреком до серіалу «Коли ми вдома. Нова історія» стала нова пісня гурту «ТІК»

В понеділок, 18 вересня, о 18:00 та 19:00 на телеканалі СТБ стартує третій сезон улюбленого проекту українських глядачів «Коли ми вдома. Нова історія». Цієї осені скетчком перетворюється на повноцінний серіал і буде виходити по будням о 19:00 (повтори о 18:00).

Третій сезон відкривається новим саундтреком від кращого святкового гурту України – «ТІК». Лідер колективу Віктор Бронюк написав композицію спеціально для серіалу «Коли ми вдома. Нова історія».

Слухайте саундтрек від "ТІК"

«Пісня для серіалу «Коли ми вдома. Нова історія» народилась досить швидко. Сім’я –   найприємніша, особливо важлива частина життя. І саме рідні люди найбільше надихають! – зазначає лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – Родина – це маленький світ, у якому насолоджуєшся кожною миттю, адже веселощів та цікавих пригод завжди вистачає! Наша родина мешкає у приватному будинку. Але ми маємо настільки дружні стосунки з сусідами, що вже поріднились з ними та перетворились на одне велике сімейство. Взаємопідтримка, взаємодопомога і взаємоповага – от головні секрети як хорошого сусідства, так і щасливого сімейного життя. Ну і, звісно, важливо різні життєві ситуації вміти сприймати з гумором! Саме цей позитив та тепло ми постаралися максимально передати у саундтреку до серіалу «Коли ми вдома. Нова історія». Маємо запрошення знятись у декількох серіях серіалу, що зробимо із особливим задоволенням. Адже з гумором у «ТІК» дружать всі!» 

Слухайте саундтрек від "ТІК"

Дивіться прем’єрні серії «Коли ми вдома. Нова історія» з понеділка по пятницю в 19:00 (повтори в 18:00) на телеканалі СТБ.