Віктор Бронюк завітав до українського "Артеку"
12 липня 2018

Лідер гурту "ТІК" став почесним гостем Міжнародного дитячого центру "Артек"
 
Діти були у захваті і зустрічали Віктора Володимировича бурхливими оваціями. Артеківці мали змогу поспілкуватись з музикантом і громадським діячем та задати йому цікаві запитання. 
 
Дивіться ВІДЕО
 
Як стати популярним співаком? 
 
Що мається на увазі стати популярним? Насправді, коли я був меншим, десь таким як ви, я мріяв співати і мати свій гурт. За першою освітою – я вчитель образотворчого мистецтва, художньої праці і дизайну, а за другою – вчитель історії і правознавства. Коли я пішов працювати після інституту в державну адміністрацію, почав згадувати, про що мріяв в дитинстві. Знаєте, можна все своє життя мріяти – а можна жити в світі зі своїх мрій. Але для цього потрібно щось робити. Тому, якщо ви не готові зробити крок на зустріч до своєї мрії, то у вас нічого не вийде. 
 
Скільки років гурту "ТІК"? 
 
2 червня гурту "ТІК" виповнилося 13 років. Але важливо не те, скільки позаду – а те, скільки планів в нас є на майбутнє, які ми з радістю і ентузіазмом хочемо виконати. 
 
Що надихнуло вас піти за своєю мрією? Це ж дуже великий ризик залишити все і йти до своєї мети, адже, це може бути як успіх, так і невдача. 
 
Чи знаєте ви скільки потрібно людині щоб прийняти рішення? Якщо вірити статистиці, то це 2-3 секунди, далі йде гра сумнівів і страхів: зможу – не зможу, хочу – не хочу. Якщо ти чітко бачиш свою мрію, то ти обираєш найкоротший шлях, але для цього потрібно щось робити. 
 
Де ви берете натхнення для написання пісень? 
 
Є якісь цікаві події, речі, словосполучення. Ось, наприклад,, так з’явилася пісня «Сірьожине пірожине». 
 
Які ваші враження від "Артеку"? Що Ви побажаєте артеківцям? 
 
Якщо чесно, дуже багато вражень і емоцій, а побажання – гарно всім відпочити. Це все таки літо, треба набиратися сил, знайти багато друзів і не лінуватися. Будьте активними учасниками всіх заходів в "Артеку", тому що це безцінний досвід, це гарний час, який залишиться яскравою плямою у вашому житті.
 
Дивіться ВІДЕО