Віктор Бронюк вирішив йти… у тренажерну залу
6 вересня 2018
Український музикант, лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк кинув собі виклик та почав відвідувати тренажерну залу.
 
Дивіться ВІДЕО
 
- … я вирішив йти… ну не в президенти, а всього лиш у спортивний зал, - так Віктор висловив своє рішення у відео на своїй сторінці у Facebook.
 
Здоровий спосіб життя, що передбачає заняття спортом, сьогодні у тренді. Однак не цей факт звабив музиканта. Погодьтесь, виглядати чудово и почувати себе прекрасно - гарна мотивація до активних дій у бік спортивної зали.
 
Отже відтепер Віктор Бронюк займається фізичними вправами під наглядом персонального тренера Євгена Корчуна у вінницькій “Планеті фітнесу”.
 
Нещодавно артист опублікував відео, на яких тренер прокоментував його рішення займатися у тренажерній залі. Випадково потрапив у кадр і відомий український боксер В’ячеслав Узелков. Нагадаємо, не так давно спортсмен долучився до телепроекта “Зважені та щасливі”, ставши тренером для учасників у парі із власною дружиною.
 
Коментуючи "приход" Віктор Бронюка до спортивної зали, В’ячеслав Узелков зауважив, що обидва - і лідер гурту "ТІК", и його тренер - потрапили в пекло. Адже на них чекає дуже складна робота.
 
Також на відео зафіксована частина тренування, де Віктор робить два підходи на одному з тренажерів.
 
- Всі живі-здорові. Нічого, тепер все буде добре, - прокоментував перший день тренувань артист.
 
Також нагадаємо, що 4 вересня Віктор Бронюк презентував нову форму збірної України з футболу.
 
Дивіться ВІДЕО