Віктор Бронюк у програмі "Життєві історії" на ТРК "КИЇВ"
5 листопада 2018
Лідер гурту "ТІК" розповів про те, як вдається залишатися популярними на усю країну і при цьому не змінювати місце проживання у Вінниці. Адже основна частині українських зірок живуть у Києві, де вирує шоу-бізнесове життя. Тож, яким чином лідеру гурту вдається тримати руку на пульті і лишатися у полі зору медіа, перебуваючи за межами української столиці?
 
Дивіться ВІДЕО
 
Також Віктор Бронюк поділився досвідом виховання дітей та подякував своїм батькам за своєчасні бесіди. Наприклад, Віктор Бронюк зауважив, що його батько має неабиякий стаж курця. А от сам музикант, за власним зізнанням, не викурив жодної цигарки. Хіба таке можливо, коли яблуко від яблуні недалеко падає? Виходить, цілком можливо. Головне своєчасно поговорити про це із дитиною.
Саме так вчинив батько Віктора Бронюка. Він зауважив, що кожен має сам зробити свій вибір і нести за нього відповідальність. У даному випадку - перед своїм здоров'ям.
 
Та не лише за це вдячний Віктор своїм батькам. Вони зажди були поруч у вавжливі періоди життя. Особливо, коли доводилось різко змінювати рід дяльності. Більше про родинні стосунки та творче життя гурту "ТІК" і його лідера - у новому випуску програми "Життєві історії" на ТРК "Київ".