ТІК у гастрольному відео «ЗЛИВА»
23 квітня 2019
ТІК у гастрольному відео «ЗЛИВА»

Гурт "ТІК" презентує гастрольне відео на атмосферну композицію "Злива". 

- Весняна "Злива" – чудова нагода змити негатив, який накопичувався протягом останніх політичних подій у нашій країні, – говорить лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Після весняної "Зливи" проростають сподівання на оновлення. Ми разом з музикантами гурту ТІК багато гастролюємо містами та містечками нашої країни. Обмінюємось енергетикою з людьми у всіх куточках нашої держави. Ми віримо, що Україна розквітне. Але, як доводить історична практика, не треба сподіватися лише на зовнішні фактори. Бурхлива та яскрава "Злива" пройде, земля вбере в себе її силу. І саме нам доглядати та збирати те, що проросте на українській землі. Тому треба починати з оновлення самих себе…     

ТІК – Злива [гастрольне відео]

Нагадаємо, минулої осені ТІК презентували алегоричний кліп Злива на тему особистого та професійного щастя. В головній ролі знялася прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Христина Шишпор.  

- "Злива" бере початок в атмосфері моїх віршів з книги під назвою «Без звуку», - розповів журналістам Віктор Бронюк. – Видати книгу досі не вистачає часу, але є ексклюзивний примірник в єдиному екземплярі, який мені подарувала на день народження дружина Тетяна. Титульний вірш цієї книги і став основою пісні.

Ми презентували "Зливу" під час чергового туру ТІК. Вперше зіграли її на сході України.

До речі, коли ми записували Зливу в студії, почалася справжня злива. Ми одразу вискочили надвір з мікрофоном. Я навіть записав історичне відео, яке викладене на нашій офіційній сторінці у Facebook. Гадаю, то був добрий знак. Тож, у фінальній версії пісні звучить реальна злива.      

ТІК – Злива [гастрольне відео]