На концерті в Одесі «ТІК» змусив затанцювати австрійського професора
29 березня 2015
На концерті в Одесі «ТІК» змусив затанцювати австрійського професора
А на додачу - за куліси до музикантів завітали дітки з місцевого інтернату, чиї малюнки стануть родзинкою музею гурту у Вінниці.
 
Новий етап гастрольного туру «Люби ти Україну!» 28 березня гурт «ТІК» розпочав в Одесі. За час перерви в турі музиканти встигли відпочити, набратися сил і добряче скучити за шанувальниками. Тож запалювали на концерті, що є духу.
 
- А в Одесі інакше й неможливо! - зізнається тромбоніст і визнаний секс-символ гурту Сергій Шамрай. - Саме в Одесі цього року ми зустрічали Новий рік: рівно опівночі давали концерт на Думській площі. Тоді було страшенно холодно. Як завжди, при мінусовій температурі труби мого тромбону замерзали і прийшлося добре попітніти, аби не падав стрій і звук виходив ідеальним. Але я вже звик до такого. Ми граємо виключно вживу, тож до різних екстремальних умов призвичаїлись.
 
На згадку про новорічну ніч в Одесі Сергій Шамрай повіз додому перекручений пластиковий кейс для свого тромбону, який випадково розплавився, опинившись біля потужного обігрівача на сцені. На щастя, цього разу одеські сюрпризи виявилися набагато приємнішими. Отримавши масу задоволення від чудового сольного концерту, «тверезі і культурні» здобули нових цікавих друзів.
 
- В Одесі живуть дуже відкриті люди, з якими одразу знаходиш спільну мову, - констатує лідер «ТІК» Віктор Бронюк. - Зала нам прекрасно підспівувала, а серед глядачів був викладач виконавської майстерності з Віденської консерваторії. Він нічого не розуміє по-українськи, але це не завадило йому від душі натанцюватись і відірватись на нашому концерті.
 
Окремим приємним подарунком для гурту «ТІК» стала зустріч з вихованцями Одеського інтернату. Після виступу дітки презентували свої дивовижні малюнки і вироби, які створили саме для улюбленого гурту. Вражені дитячою творчістю, «ТІКівці» запевнили: ці роботи посядуть провідне місце в імпровізованому музеї гурту, який влаштовано на репетиційній базі «ТІК» у Вінниці.
 
- Одеса - таке місто, яке любиш або не любиш - середини не дано, - говорить Віктор Бронюк. - Особисто я Одесу люблю! Тут маю дуже багато друзів і гарних, приємних спогадів з дитинства. В Одесі живе мій дядько, тож щороку батьки нас із сестрою відправляли побачити славнозвісну «жемчужину у моря».
 
Сонце, море, акації - в мене Одеса завжди викликає найтепліші асоціації. Місто дуже красиве і має багато цікавинок та родзинок. Парк Шевченка, Потьомкінські сходи, морвокзал, вулиці-легенди Дерибасівська і Грецька, Приморський бульвар, мікрорайон Лузанівка - в дитинстві оббігав кожний куточок всіх визначних місць. Окрема історія - це одеські дворики, колорит яких було чудово відтворено у фільмі «Ліквідація». Багато їх і нині можна віднайти у центральній частині міста. Мені дуже імпонує, що незважаючи на те, що Одеса сьогодні гарно розбудувалася, зберігається та неповторна атмосфера багатовікового міста, у яке хочеться повертатися знову і знову!