Концерт «ТІК» в Мелітополі: з бійцями «Азову», дорожнім екстримом і іменинницею на сцені
30 березня 2015
Концерт «ТІК» в Мелітополі: з бійцями «Азову», дорожнім екстримом і іменинницею на сцені
Прямо під час концерту гурт привітав із 35-річчям голову свого фан-клубу Маргариту Пасіченко
 
Цього концерту в Мелітополі лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк чекав особливо. З тих країв родом його покійна бабуся Анастасія. За спеціальністю вона була фельдшером-акушером, після розподілення переїхала на Вінниччину, де прожила все життя, але завжди із винятковою теплотою розповідала про свою малу батьківщину. Тож, зізнається лідер гурту «ТІК», буваючи в Мелітополі, він завжди відчуває тягу до історичного коріння.
 
- Наш сьогоднішній концерт у Мелітополі перевершив усі сподівання! Для нас це був не просто ще один вдалий виступ, а дуже тепла і щира зустріч із друзями і шанувальниками, які є невід’ємною частиною нашої великої родини гурту «ТІК», - ділиться враженнями Віктор Бронюк.
 
29 березня у Мелітопольському палаці культури імені Тараса Шевченка панувала вражаюча атмосфера добра і позитиву: всі дружно підспівували і танцювали під улюблені хіти. Хоча починалося все не так райдужно…
 
Музикантам довелося неабияк понервувати через дорогу. Спершу із запізненням на чотири години до концертного майданчика дісталася нова команда звукачів, що віднедавна працює із гуртом. А через фронтову дорогу від Херсона до Мелітополя впритул до концерту приїхали й самі музиканти.
 
- Але нічого, екстрим - це добре! Дуже стимулює швиденько включитися в роботу і ще краще запалювати на сцені! - запевняють «тверезі і культурні».
 
На концерті в Мелітополі гурт «ТІК» зустрівся з бійцями батальйону «Азов», а також із самими активними учасниками свого фан-клубу на чолі із Маргаритою Пасіченко. 29 березня киянка святкувала день народження і своє 35-річчя вирішила зустріти під улюблену пісню «Не цілуй» саме на концерті улюбленого гурту.
 
- Моя любов до гурту «ТІК» розпочалась сім років тому, коли ми з друзями прийшли на великий київський концерт на Майдані, - згадує Маргарита Пасіченко. - Там виступало багато гуртів, але коли на сцену вийшов «ТІК», їх веселі і запальні хіти підкорили всю нашу компанію. Відтоді я стала відданою прихильницею гурту, а з минулого року очолюю всеукраїнський фан-клуб «ТІК», який має багато представництв у всіх містах України.
 
Поздоровити із днем народження свою вірну помічницю гурт вирішив прямо сцені: музиканти зіграли святкову музику, а Віктор Бронюк від імені всього «ТІК» презентував Марго ляльку, схожу на неї.
 
- Шок, захват і неймовірне щастя - ось те, що я відчувала в той момент! - зізнається іменинниця. - Для мене це був незабутній сюрприз і один з найкращих днів народжень у житті. Дякую своєму любому «ТІК»!
 
Нова порція сюрпризів і веселого настрою від «ТІК» вже сьогодні, 30 березня, чекає жителів чудового міста Енергодар. Не пропустіть концерт в будинку культури «Современник»!