НОВИНИ ГУРТУ
19 травня 2016
Віктор Бронюк: "Вишиванка - найкращий подарунок для друзів та рідних"272
Сьогодні, 19 травня, Україна відзначає день Вишиванки. У цей день ми, українці, влаштовуємо справжній флешмоб, одягаючи вишиванки. Лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк розповів онлайн-ресурсу STARBOM.com про своє ставлення до цього суто українського одягу та розказав історію створення деяких особоливих вишиванок.
17 травня 2016
"ТІК" з аншлагом у Лондоні268
Перші гастролі у Великобританії запам’яталися гурту «ТІК» драйвовим концертом із декількома виходами на «біс», яскравою нічною прогулянкою столицею і незабутнім знайомством із українською громадою у Лондоні.
15 травня 2016
ВІКТОР БРОНЮК ЗДІЙСНИВ МРІЮ 100-РІЧНОЇ БАБУСІ247
«Мрії неодмінно повинні здійснюватися!» — переконаний лідер «тверезих і культурних». І залюбки долучився до благодійного марафону на підтримку літніх людей.
08 травня 2016
8 травня – телепрем’єра фільму «Справжня Русь» за участю гурту «ТІК»230
Як би хто не хотів переписати нашу історію, нав’язавши свої вигадані факти, істина все одно залишається незмінною! Не пропустіть у неділю, 8 травня, о 22.00 документальний фільм «Справжня Русь» за участю гурту «ТІК» на «24 Каналі»! Фільм з успіхом був показаний у США, Канаді та всіх кінотеатрах України, а саме у День пам’яті та примирення вперше буде показаний у телеефірі.
06 травня 2016
ТІК – ІсторіЯ: разом створюємо нову Історію України259
Гурт Т I К та Анастасія Приходько презентують композицію ІсторіЯ , яка має надихнути українців власноруч створювати майбутнє нашої держави. Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк та співачка Анастасія Приходько записали соціальний дует ІсторіЯ.
24 березня 2016
Щиро вітаємо Віктора Бронюка з Днем народження!285
Сьогодні святкує свій день народження чудова, щира та талановита людина - соліст нашого гурту - Віктор Бронюк! Від усієї душі бажаємо імениннику міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх неймовірних задумів. Нехай кожний день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й велику радість.