Новини гурту
01 квітня 2015
136
З нагоди Дня сміху лідер гурту «ТІК» згадав студентські приколи, розіграші над організаторами концертів і улюблені анекдоти. Традиції розігрувати друзів і знайомих на День сміху лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк свято дотримувався в студентські роки.
01 квітня 2015
136
Воїни, які проходять навчання у Гвардійському, назвали концерт «тверезих і культурних» потужнішим за два полки підтримки. Маючи «вікно» у гастрольному турі між концертами в Енергодарі і Херсоні, гурт «ТІК» вирішив рвонути в гості до українських захисників.
31 березня 2015
161
На вибір музиканту дали ще одну вакантну посаду - директора міського цвинтаря. 30 березня гурт «ТІК» презентував свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» на сцені головного концертного майданчика Енергодара - будинку культури «Современник».
30 березня 2015
170
Головну роль у гостросюжетній любовній відеоісторії «Meine Liebe» зіграв один з найвеселіших телеведучих України Славко Соломка Екранізувати ліричну і ніжну пісню про кохання «Meine Liebe» гурт «ТІК» доручив своєму вірному другу - режисерові Роману Веркуличу.
30 березня 2015
174
Прямо під час концерту гурт привітав із 35-річчям голову свого фан-клубу Маргариту Пасіченко Цього концерту в Мелітополі лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк чекав особливо.
29 березня 2015
145
А на додачу - за куліси до музикантів завітали дітки з місцевого інтернату, чиї малюнки стануть родзинкою музею гурту у Вінниці. Новий етап гастрольного туру «Люби ти Україну!» 28 березня гурт «ТІК» розпочав в Одесі.