НОВИНИ ГУРТУ
17 травня 2016
"ТІК" з аншлагом у Лондоні293
Перші гастролі у Великобританії запам’яталися гурту «ТІК» драйвовим концертом із декількома виходами на «біс», яскравою нічною прогулянкою столицею і незабутнім знайомством із українською громадою у Лондоні.
15 травня 2016
ВІКТОР БРОНЮК ЗДІЙСНИВ МРІЮ 100-РІЧНОЇ БАБУСІ268
«Мрії неодмінно повинні здійснюватися!» — переконаний лідер «тверезих і культурних». І залюбки долучився до благодійного марафону на підтримку літніх людей.
08 травня 2016
8 травня – телепрем’єра фільму «Справжня Русь» за участю гурту «ТІК»254
Як би хто не хотів переписати нашу історію, нав’язавши свої вигадані факти, істина все одно залишається незмінною! Не пропустіть у неділю, 8 травня, о 22.00 документальний фільм «Справжня Русь» за участю гурту «ТІК» на «24 Каналі»! Фільм з успіхом був показаний у США, Канаді та всіх кінотеатрах України, а саме у День пам’яті та примирення вперше буде показаний у телеефірі.
06 травня 2016
ТІК – ІсторіЯ: разом створюємо нову Історію України279
Гурт Т I К та Анастасія Приходько презентують композицію ІсторіЯ , яка має надихнути українців власноруч створювати майбутнє нашої держави. Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк та співачка Анастасія Приходько записали соціальний дует ІсторіЯ.
24 березня 2016
Щиро вітаємо Віктора Бронюка з Днем народження!308
Сьогодні святкує свій день народження чудова, щира та талановита людина - соліст нашого гурту - Віктор Бронюк! Від усієї душі бажаємо імениннику міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх неймовірних задумів. Нехай кожний день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й велику радість.
13 березня 2016
Вітаємо з Днем народження Олександра Щура - трубача гурту "ТІК"!367
Олександре, щиро вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!