НОВИНИ ГУРТУ
01 травня 2015
На концерті в Саскатуні діти зустріли гурт «ТІК» плакатами: «Пишаємось тим, що ми - українці!»186
Виступ у канадському «місті мостів» був повним сюрпризів і непідробних емоцій. Останній день квітня гурт «ТІК» зустрів у прекрасному канадському місті Саскатун.
30 квітня 2015
Наш гітарист Віктор Голяк - іменинник!298
Вітаємо нашого суперового гітариста Вітю Голяка з Днем народження! Бажаємо йому, щоб звуки його струн завжди пробуджували любов в серцях людей.
30 квітня 2015
В Едмонтоні гурт «ТІК» відіграв палкий патріотичний концерт177
Зустрівши рекордну кількість земляків, музиканти зрозуміли, за що нафтову столицю Канади називають Едмончук. - Часточку батьківщини привезли мені сюди в Едмонтон. І сльози, і сміх, і стільки радості, що всіх хотілося обіймати і цілувати!
29 квітня 2015
Канадський тур гурт «ТІК» розпочав емоційним концертом у Ванкувері206
Місто, яке неодноразово виборювало звання одного з кращих на Землі, вразило «тверезих і культурних» європейською атмосферою і оригінальним законодавством.
28 квітня 2015
Гурт «ТІК»: «В американців нам треба вчитися, як на пустому місці робити бізнес і сенсації»228
Відігравши концерти у 6 містах Америки, «тверезі і культурні» розказали, що їх найбільше вразило у Сполучених Штатах. 26 квітня гурт «ТІК» завершив свої перші гастролі у Сполучених Штатах Америки.
25 квітня 2015
Попри хворобу Віктора Бронюка гурт «ТІК» відіграв шалений концерт в Лос-Анджелесі215
Перед виступом гурт також потрапив на захід вшанування вірмен, що загинули під час геноциду 100 років тому. За день перебування у «Місті янголів» музиканти «ТІК» встигли пережити чимало пригод.