НОВИНИ ГУРТУ
11 січня 2016
Гурт ТІК: Одного разу ми ліпили сніговиків прямо на трасі о 12 ночі!284
Соліст українського гурту ТІК Віктор Бронюк розповів своїм фанатам кумедну новорічну історію.
19 травня 2015
На концерті в Хмельницькому Віктор Бронюк згадував, як купував килими на місцевому базарі272
А цього разу повіз із собою ще більший скарб - вражаючі емоції від чудового виступу! 18 травня гурт «ТІК» влаштував шалений концерт у Хмельницькому.
16 травня 2015
Масштабні концерти на стадіонах гурт «ТІК» відіграє у 6 містах Західної України і Вінниці!293
Жителі Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Ужгорода, Луцька, Рівного, Вінниці, готуйтеся! На ювілейному концерті «ТІК» будуть улюблені хіти, відривні танці, «шанувальницькі хвилі» і ще багато шалених сюрпризів! Збирати стадіони можуть собі дозволити лише ті гурти, які мають справжню всенародну любов.
15 травня 2015
В Житомирі гурту «ТІК» подарували іменну барабанну установку з цукерок273
Емоції на житомирському концерті зашкалювали! В компанії «тверезих і культурних» відчайдушно відривалися представники всіх вікових категорій, а також бійці АТО, які, зізналися, що навіть на війні слухають «ТІК».
15 травня 2015
Віктор Бронюк - Цукербергу: «Марко, згадай про своє уманське коріння!»243
Лідер «ТІК» розказав, як в часи Євромайдану блокували його акаунт у Facebook, і пояснив, чому українці заслуговують мати власний офіс модераторів соцмережі. Вночі 15 травня відбулося довгоочікуване онлайн-спілкування засновника Facebook Марка Цукерберга.
13 травня 2015
Тур "Люби ти Україну!" йде на Захід!246
Вже позаду левова частина концертів туру "Люби ти Україну!". Відгриміли виступи в більшості міст України. Також ТІКівці встигли заспівати класні українські пісні в Америці та Канаді. Новий етап всеукраїнського туру почнеться з великого концерту в Житомирі 14 травня, потім відбудуться концерти 18 травня у Хмельницькому, 20 травня - в Чернівцях.