НОВИНИ ГУРТУ
10 травня 2015
Гурт «ТІК» приготував подарунок для всіх синьооких красунь!243
10 травня о 14.25 у програмі «Фольк-music» на «Першому національному» гурт виконає пісню «Синєглазочка». Веселу, іронічну пісню про «дєвочку-синєглазочку», яка не п’є пива, але любить «сємочки» і «Бренді-колу», гурт «ТІК» виконує на кожному сольному концерті.
10 травня 2015
Очима мами на нас дивиться Бог276
Зі святом, Мами! В дитинстві ми часто сперечалися з друзями, чия мама найкраща. У якоїсь мами були надзвичайної краси очі, у іншої були ніжні руки, що завжди пахли чимсь дуже смачним, а ще в якоїсь був чарівний голос.
08 травня 2015
Віктор Бронюк: «Війна назавжди розлучила мого діда з коханою жінкою»289
Лідер гурту «ТІК» розказав, як його дідів під час Другої світової війни забрали на роботи в Німеччину, і чим минула війна схожа на теперішню.
05 травня 2015
Канадський тур гурту «ТІК» завершив душевним концертом у Торонто261
Фініш гастролей музиканти відсвяткували, влаштувавши барбекю на березі озера Онтаріо. Місто, де на вулицях часто можна зустріти людей у вишиванках, а біля будинків побачити українські національні прапори.
03 травня 2015
Концерт в Монреалі вразив «ТІК» сучасною інтерпретацією гопака і величезною кількістю прапорів231
За такий достаток української символіки музиканти назвали виступ справжнім «концертом-демонстрацією»! Концерт «тверезих і культурних» в Монреалі був одним з найбільш видовищних у даному турі: такої кількості українських синьо-жовтих і червоно-чорних прапорів ще ніде не було.
02 травня 2015
2 травня о 23.30 на «1+1» Віктор Бронюк гратиме у «Що? Де? Коли?»255
В новому сезоні телегри лідеру «ТІК» у складі команди Олександра Крикуна склали компанію: Сергій Сивохо, Олексій Михайличенко, Ольга Цибульська і Олена Говорова.