НОВИНИ ГУРТУ
28 квітня 2015
Гурт «ТІК»: «В американців нам треба вчитися, як на пустому місці робити бізнес і сенсації»256
Відігравши концерти у 6 містах Америки, «тверезі і культурні» розказали, що їх найбільше вразило у Сполучених Штатах. 26 квітня гурт «ТІК» завершив свої перші гастролі у Сполучених Штатах Америки.
25 квітня 2015
Попри хворобу Віктора Бронюка гурт «ТІК» відіграв шалений концерт в Лос-Анджелесі248
Перед виступом гурт також потрапив на захід вшанування вірмен, що загинули під час геноциду 100 років тому. За день перебування у «Місті янголів» музиканти «ТІК» встигли пережити чимало пригод.
24 квітня 2015
Лос-Анджелес, готуйся до українського свята!250
Гурт «ТІК» готується продовжити свій американський тур «Люби ти Україну!» в Лос-Анджелесі. Як вміють запалювати українці, минулого тижня переконалися жителі Філадельфії, Нью Йорка, Чикаго та Детройта, де з неабияким успіхом відлунали концерти «тверезих і культурних».
20 квітня 2015
У Детройті гурт «ТІК» влаштував «українське весілля»!287
На знак вдячності шанувальники проводжали гурт піснею «Многая літа». Концерт в автомобільній столиці Америки, який 19 квітня пройшов у Ukrainian Cultural Center Detroit, надовго запам’ятається і шанувальникам, і музикантам.
19 квітня 2015
На концерті «ТІК» в Чикаго всі кричали: «Героям слава!»262
А на згадку про «місто вітрів» музикантам презентували ексклюзивне віскі «Коваль», яке можна купити лише в Чикаго. Незабутня подорож гурту «ТІК» до знаменитого Чикаго розпочалась яскравою зустріччю в аеропорті. За українською традицією з хлібом і сіллю музикантів зустрічали красуні у вишитих сорочках.
18 квітня 2015
У Нью-Йорку гурт «ТІК» шокував афроамериканців тим, як уміють запалювати українці!247
Під час концерту гурту у легендарному Webster hall, який вважається одним з найбільших клубів Великого Яблука, всі відривалися на повну котушку! Легендарний Нью-Йорк - місто, якому світові зірки не втомлюються присвячувати пісні і фільми - лише за день підкорив серця музикантів гурту «ТІК».