НОВИНИ ГУРТУ
25 квітня 2015
Попри хворобу Віктора Бронюка гурт «ТІК» відіграв шалений концерт в Лос-Анджелесі268
Перед виступом гурт також потрапив на захід вшанування вірмен, що загинули під час геноциду 100 років тому. За день перебування у «Місті янголів» музиканти «ТІК» встигли пережити чимало пригод.
24 квітня 2015
Лос-Анджелес, готуйся до українського свята!264
Гурт «ТІК» готується продовжити свій американський тур «Люби ти Україну!» в Лос-Анджелесі. Як вміють запалювати українці, минулого тижня переконалися жителі Філадельфії, Нью Йорка, Чикаго та Детройта, де з неабияким успіхом відлунали концерти «тверезих і культурних».
20 квітня 2015
У Детройті гурт «ТІК» влаштував «українське весілля»!308
На знак вдячності шанувальники проводжали гурт піснею «Многая літа». Концерт в автомобільній столиці Америки, який 19 квітня пройшов у Ukrainian Cultural Center Detroit, надовго запам’ятається і шанувальникам, і музикантам.
19 квітня 2015
На концерті «ТІК» в Чикаго всі кричали: «Героям слава!»276
А на згадку про «місто вітрів» музикантам презентували ексклюзивне віскі «Коваль», яке можна купити лише в Чикаго. Незабутня подорож гурту «ТІК» до знаменитого Чикаго розпочалась яскравою зустріччю в аеропорті. За українською традицією з хлібом і сіллю музикантів зустрічали красуні у вишитих сорочках.
18 квітня 2015
У Нью-Йорку гурт «ТІК» шокував афроамериканців тим, як уміють запалювати українці!267
Під час концерту гурту у легендарному Webster hall, який вважається одним з найбільших клубів Великого Яблука, всі відривалися на повну котушку! Легендарний Нью-Йорк - місто, якому світові зірки не втомлюються присвячувати пісні і фільми - лише за день підкорив серця музикантів гурту «ТІК».
17 квітня 2015
Віктор Бронюк: «В Америці та Канаді найперше вражає небачена гостинність!»287
Українські емігранти за океаном створили власну Україну, тож земляків завжди готові зустріти на найвищому рівні. Перша подорож за океан Віктора Бронюка відбулась рік тому: у вересні 2014 року гурт «ТІК» був хедлайнером фестивалю української культури в Торонто «Toronto Ukrainian Festival-2014».