НОВИНИ ГУРТУ
23 травня 2016
Віктор Бронюк та Анастасія Приходько на tochka.net420
У вівторок, 24 травня, о 13.00 лідер гурту "ТІК" завітає в гості до редакції tochka.net разом із Анастасією Приходько, з якою записав пісню "ІсторіЯ". Виконавці залюбки дадуть відповіді на запитання користувачів, розкажуть, як розвиватиметься їхній соціальний дует, а також повідомлять, чи планують записувати нові патріотичні пісні.
20 травня 2016
Віктор Бронюк в ефірі "Громадського радіо"414
У ході телефонної розмови лідер гурту «ТІК» розповів ведучим Ірині Сампан та Ользі Веснянці про патріотичну композицію, яку записав разом із Анастасією Приходько. Віктор Бронюк: До мене звернулися командири бригад, яким ми допомагали не один рік, попросили щось стверджувально-мотиваційне, з позитивним змістом і характером.
19 травня 2016
Віктор Бронюк: "Вишиванка - найкращий подарунок для друзів та рідних"437
Сьогодні, 19 травня, Україна відзначає день Вишиванки. У цей день ми, українці, влаштовуємо справжній флешмоб, одягаючи вишиванки. Лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк розповів онлайн-ресурсу STARBOM.com про своє ставлення до цього суто українського одягу та розказав історію створення деяких особоливих вишиванок.
17 травня 2016
"ТІК" з аншлагом у Лондоні479
Перші гастролі у Великобританії запам’яталися гурту «ТІК» драйвовим концертом із декількома виходами на «біс», яскравою нічною прогулянкою столицею і незабутнім знайомством із українською громадою у Лондоні.
15 травня 2016
ВІКТОР БРОНЮК ЗДІЙСНИВ МРІЮ 100-РІЧНОЇ БАБУСІ410
«Мрії неодмінно повинні здійснюватися!» — переконаний лідер «тверезих і культурних». І залюбки долучився до благодійного марафону на підтримку літніх людей.
08 травня 2016
8 травня – телепрем’єра фільму «Справжня Русь» за участю гурту «ТІК»390
Як би хто не хотів переписати нашу історію, нав’язавши свої вигадані факти, істина все одно залишається незмінною! Не пропустіть у неділю, 8 травня, о 22.00 документальний фільм «Справжня Русь» за участю гурту «ТІК» на «24 Каналі»! Фільм з успіхом був показаний у США, Канаді та всіх кінотеатрах України, а саме у День пам’яті та примирення вперше буде показаний у телеефірі.