НОВИНИ ГУРТУ
22 січня 2016
На благодійному концерті Віктор Бронюк познайомився з жінкою, якою захоплювався з дитинства322
Лідер гурту «ТІК» взяв участь у благодійному концерті «Колискова для майбутнього», який 22 січня пройшов в Українському домі у Києві. Для дітей воїнів АТО, маленьких переселенців з Криму та Донбасу і дітей-сиріт Віктор Бронюк заспівав прекрасну колискову «Тане вечір», яку ще в червні 2015 року записав спеціально для благодійного проекту «Колискова для майбутнього».
16 січня 2016
Вітаємо нашого виконавчого директора Світлану з Днем Народження!342
Сьогодні у виконавчого директора гурту "ТІК" Світлани Хникіної свято! Від усього клективу і команди гурту "ТІК", ми хочемо побажати Тобі, Світлано, творчого натхнення, незмінно позитивного настрою та здійснення свіх мрій і бажань!
15 січня 2016
Дворічний малюк заспівав Діду Морозу-Бронюку «Сірожине пірожине»333
14 січня лідер гурту «ТІК» став головним Дідом Морозом Вінниці: у центрі міста у офіційній резиденції володаря зими він приймав як дітей, так і дорослих. На площі, як і на концертах, музикант зібрав аншлаг! Загадати бажання улюбленому артисту прийшла рекордна кількість вінничан.
11 січня 2016
Гурт ТІК: Одного разу ми ліпили сніговиків прямо на трасі о 12 ночі!365
Соліст українського гурту ТІК Віктор Бронюк розповів своїм фанатам кумедну новорічну історію.
19 травня 2015
На концерті в Хмельницькому Віктор Бронюк згадував, як купував килими на місцевому базарі351
А цього разу повіз із собою ще більший скарб - вражаючі емоції від чудового виступу! 18 травня гурт «ТІК» влаштував шалений концерт у Хмельницькому.
16 травня 2015
Масштабні концерти на стадіонах гурт «ТІК» відіграє у 6 містах Західної України і Вінниці!369
Жителі Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Ужгорода, Луцька, Рівного, Вінниці, готуйтеся! На ювілейному концерті «ТІК» будуть улюблені хіти, відривні танці, «шанувальницькі хвилі» і ще багато шалених сюрпризів! Збирати стадіони можуть собі дозволити лише ті гурти, які мають справжню всенародну любов.