НОВИНИ ГУРТУ
29 квітня 2015
Канадський тур гурт «ТІК» розпочав емоційним концертом у Ванкувері286
Місто, яке неодноразово виборювало звання одного з кращих на Землі, вразило «тверезих і культурних» європейською атмосферою і оригінальним законодавством.
28 квітня 2015
Гурт «ТІК»: «В американців нам треба вчитися, як на пустому місці робити бізнес і сенсації»295
Відігравши концерти у 6 містах Америки, «тверезі і культурні» розказали, що їх найбільше вразило у Сполучених Штатах. 26 квітня гурт «ТІК» завершив свої перші гастролі у Сполучених Штатах Америки.
25 квітня 2015
Попри хворобу Віктора Бронюка гурт «ТІК» відіграв шалений концерт в Лос-Анджелесі307
Перед виступом гурт також потрапив на захід вшанування вірмен, що загинули під час геноциду 100 років тому. За день перебування у «Місті янголів» музиканти «ТІК» встигли пережити чимало пригод.
24 квітня 2015
Лос-Анджелес, готуйся до українського свята!309
Гурт «ТІК» готується продовжити свій американський тур «Люби ти Україну!» в Лос-Анджелесі. Як вміють запалювати українці, минулого тижня переконалися жителі Філадельфії, Нью Йорка, Чикаго та Детройта, де з неабияким успіхом відлунали концерти «тверезих і культурних».
20 квітня 2015
У Детройті гурт «ТІК» влаштував «українське весілля»!340
На знак вдячності шанувальники проводжали гурт піснею «Многая літа». Концерт в автомобільній столиці Америки, який 19 квітня пройшов у Ukrainian Cultural Center Detroit, надовго запам’ятається і шанувальникам, і музикантам.
19 квітня 2015
На концерті «ТІК» в Чикаго всі кричали: «Героям слава!»306
А на згадку про «місто вітрів» музикантам презентували ексклюзивне віскі «Коваль», яке можна купити лише в Чикаго. Незабутня подорож гурту «ТІК» до знаменитого Чикаго розпочалась яскравою зустріччю в аеропорті. За українською традицією з хлібом і сіллю музикантів зустрічали красуні у вишитих сорочках.