НОВИНИ ГУРТУ
15 травня 2015
В Житомирі гурту «ТІК» подарували іменну барабанну установку з цукерок347
Емоції на житомирському концерті зашкалювали! В компанії «тверезих і культурних» відчайдушно відривалися представники всіх вікових категорій, а також бійці АТО, які, зізналися, що навіть на війні слухають «ТІК».
15 травня 2015
Віктор Бронюк - Цукербергу: «Марко, згадай про своє уманське коріння!»317
Лідер «ТІК» розказав, як в часи Євромайдану блокували його акаунт у Facebook, і пояснив, чому українці заслуговують мати власний офіс модераторів соцмережі. Вночі 15 травня відбулося довгоочікуване онлайн-спілкування засновника Facebook Марка Цукерберга.
13 травня 2015
Тур "Люби ти Україну!" йде на Захід!359
Вже позаду левова частина концертів туру "Люби ти Україну!". Відгриміли виступи в більшості міст України. Також ТІКівці встигли заспівати класні українські пісні в Америці та Канаді. Новий етап всеукраїнського туру почнеться з великого концерту в Житомирі 14 травня, потім відбудуться концерти 18 травня у Хмельницькому, 20 травня - в Чернівцях.
10 травня 2015
Гурт «ТІК» приготував подарунок для всіх синьооких красунь!310
10 травня о 14.25 у програмі «Фольк-music» на «Першому національному» гурт виконає пісню «Синєглазочка». Веселу, іронічну пісню про «дєвочку-синєглазочку», яка не п’є пива, але любить «сємочки» і «Бренді-колу», гурт «ТІК» виконує на кожному сольному концерті.
10 травня 2015
Очима мами на нас дивиться Бог342
Зі святом, Мами! В дитинстві ми часто сперечалися з друзями, чия мама найкраща. У якоїсь мами були надзвичайної краси очі, у іншої були ніжні руки, що завжди пахли чимсь дуже смачним, а ще в якоїсь був чарівний голос.
08 травня 2015
Віктор Бронюк: «Війна назавжди розлучила мого діда з коханою жінкою»418
Лідер гурту «ТІК» розказав, як його дідів під час Другої світової війни забрали на роботи в Німеччину, і чим минула війна схожа на теперішню.