НОВИНИ ГУРТУ
06 травня 2016
ТІК – ІсторіЯ: разом створюємо нову Історію України408
Гурт Т I К та Анастасія Приходько презентують композицію ІсторіЯ , яка має надихнути українців власноруч створювати майбутнє нашої держави. Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк та співачка Анастасія Приходько записали соціальний дует ІсторіЯ.
24 березня 2016
Щиро вітаємо Віктора Бронюка з Днем народження!451
Сьогодні святкує свій день народження чудова, щира та талановита людина - соліст нашого гурту - Віктор Бронюк! Від усієї душі бажаємо імениннику міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх неймовірних задумів. Нехай кожний день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й велику радість.
13 березня 2016
Вітаємо з Днем народження Олександра Щура - трубача гурту "ТІК"!533
Олександре, щиро вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!
13 березня 2016
Вітаємо з Днем народження гітариста нашого гурту Сергія Апанасенка!523
Сергію, прийми наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя, радості, добра і благополуччя!
10 лютого 2016
Віктор Бронюк з дружиною Тетяною прикрасили обкладинку нового номера журналу Viva!531
Віктор Бронюк зізнається: «Мені подобається кожен день закохуватися по-новому». Фронтмен «ТІК» та його дружина Тетяна прикрасили обкладинку нового номера журналу Viva! і розповіли про секрети сімейного щастя. - Пане Вікторе, з таким щільним графіком Вам вдається займатися вихованням дітей?
07 лютого 2016
Вітаємо Олексія Лисака з ювілеєм!430
Сьогодні технічний директор гурту "ТІК" Олексій Лисак святкує свій ювілей! Олексію, прийми наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження! Насамперед, бажаємо Тобі богатирського здоров’я, міцності духу та наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаємо Тобі щастя, сімейного благополуччя та неймовірних успіхів. Нехай Тебе завжди супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги! З ювілеєм!!!