НОВИНИ ГУРТУ
05 травня 2015
Канадський тур гурту «ТІК» завершив душевним концертом у Торонто331
Фініш гастролей музиканти відсвяткували, влаштувавши барбекю на березі озера Онтаріо. Місто, де на вулицях часто можна зустріти людей у вишиванках, а біля будинків побачити українські національні прапори.
03 травня 2015
Концерт в Монреалі вразив «ТІК» сучасною інтерпретацією гопака і величезною кількістю прапорів307
За такий достаток української символіки музиканти назвали виступ справжнім «концертом-демонстрацією»! Концерт «тверезих і культурних» в Монреалі був одним з найбільш видовищних у даному турі: такої кількості українських синьо-жовтих і червоно-чорних прапорів ще ніде не було.
02 травня 2015
2 травня о 23.30 на «1+1» Віктор Бронюк гратиме у «Що? Де? Коли?»342
В новому сезоні телегри лідеру «ТІК» у складі команди Олександра Крикуна склали компанію: Сергій Сивохо, Олексій Михайличенко, Ольга Цибульська і Олена Говорова.
02 травня 2015
Бек-вокалістка «ТІК»: «Для мене концерт у Вінніпегу був найкращим!»416
В «столиці українців Канади» Вікторію Газіну підкорила файна енергетика, шалений драйв і надзвичайне тепло місцевої публіки. 2 травня, 00.30 - фронтмен Віктор Бронюк роздає автографи, а музиканти «ТІК» у гримерці оговтуються після драйвового концерту.
01 травня 2015
На концерті в Саскатуні діти зустріли гурт «ТІК» плакатами: «Пишаємось тим, що ми - українці!»294
Виступ у канадському «місті мостів» був повним сюрпризів і непідробних емоцій. Останній день квітня гурт «ТІК» зустрів у прекрасному канадському місті Саскатун.
30 квітня 2015
Наш гітарист Віктор Голяк - іменинник!579
Вітаємо нашого суперового гітариста Вітю Голяка з Днем народження! Бажаємо йому, щоб звуки його струн завжди пробуджували любов в серцях людей.