НОВИНИ ГУРТУ
18 квітня 2015
У Нью-Йорку гурт «ТІК» шокував афроамериканців тим, як уміють запалювати українці!308
Під час концерту гурту у легендарному Webster hall, який вважається одним з найбільших клубів Великого Яблука, всі відривалися на повну котушку! Легендарний Нью-Йорк - місто, якому світові зірки не втомлюються присвячувати пісні і фільми - лише за день підкорив серця музикантів гурту «ТІК».
17 квітня 2015
Віктор Бронюк: «В Америці та Канаді найперше вражає небачена гостинність!»311
Українські емігранти за океаном створили власну Україну, тож земляків завжди готові зустріти на найвищому рівні. Перша подорож за океан Віктора Бронюка відбулась рік тому: у вересні 2014 року гурт «ТІК» був хедлайнером фестивалю української культури в Торонто «Toronto Ukrainian Festival-2014».
17 квітня 2015
В Філадельфії гурт «ТІК» пригощали американським салом за українськими рецептами284
А ще музиканти відвідали найбільшу у Східній Америці українську школу і віднайшли у місті гастрономічний «острівець американського комунізму». Перший концерт першого гастрольного туру гурту «ТІК» в Америці відзначився фантастичним запалом, шаленими танцями і фотосесією із глядачами прямо під час виступу.
16 квітня 2015
Гурт ТІК з туром "Люби ти Україну" дістався Америки!293
А вже за кілька годин перебування у Штатах тромбоніст Сергій Шамрай усіх почав вражати своєю неймовірною англійською з фірмовим вінницьким акцентом.
11 квітня 2015
Віктор Бронюк: «На Великдень паски завжди печемо з дітьми!»432
Лідер «ТІК» розказав, коли розмалював першу писанку, які святкові страви готує його теща і як найкраще запікати свинину на Великдень. Підбивати підсумки і будувати плани на майбутнє лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк, на відміну від інших, любить не в новорічну ніч, а - на Великдень.
08 квітня 2015
Концерт «ТІК» у Дніпродзержинську: з думкою про Яроша і зустріччю з донецькими316
Після виступу Віктор Бронюк зізнався, що шкодує, що під час знайомства не зробив спільне фото з лідером «Правого сектору». Ще один етап свого ювілейного гастрольного туру «Люби ти Україну!» гурт «ТІК» завершив концертом у Дніпродзержинську.