НОВИНИ ГУРТУ
19 травня 2015
На концерті в Хмельницькому Віктор Бронюк згадував, як купував килими на місцевому базарі412
А цього разу повіз із собою ще більший скарб - вражаючі емоції від чудового виступу! 18 травня гурт «ТІК» влаштував шалений концерт у Хмельницькому.
16 травня 2015
Масштабні концерти на стадіонах гурт «ТІК» відіграє у 6 містах Західної України і Вінниці!442
Жителі Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Ужгорода, Луцька, Рівного, Вінниці, готуйтеся! На ювілейному концерті «ТІК» будуть улюблені хіти, відривні танці, «шанувальницькі хвилі» і ще багато шалених сюрпризів! Збирати стадіони можуть собі дозволити лише ті гурти, які мають справжню всенародну любов.
15 травня 2015
В Житомирі гурту «ТІК» подарували іменну барабанну установку з цукерок403
Емоції на житомирському концерті зашкалювали! В компанії «тверезих і культурних» відчайдушно відривалися представники всіх вікових категорій, а також бійці АТО, які, зізналися, що навіть на війні слухають «ТІК».
15 травня 2015
Віктор Бронюк - Цукербергу: «Марко, згадай про своє уманське коріння!»369
Лідер «ТІК» розказав, як в часи Євромайдану блокували його акаунт у Facebook, і пояснив, чому українці заслуговують мати власний офіс модераторів соцмережі. Вночі 15 травня відбулося довгоочікуване онлайн-спілкування засновника Facebook Марка Цукерберга.
13 травня 2015
Тур "Люби ти Україну!" йде на Захід!416
Вже позаду левова частина концертів туру "Люби ти Україну!". Відгриміли виступи в більшості міст України. Також ТІКівці встигли заспівати класні українські пісні в Америці та Канаді. Новий етап всеукраїнського туру почнеться з великого концерту в Житомирі 14 травня, потім відбудуться концерти 18 травня у Хмельницькому, 20 травня - в Чернівцях.
10 травня 2015
Гурт «ТІК» приготував подарунок для всіх синьооких красунь!356
10 травня о 14.25 у програмі «Фольк-music» на «Першому національному» гурт виконає пісню «Синєглазочка». Веселу, іронічну пісню про «дєвочку-синєглазочку», яка не п’є пива, але любить «сємочки» і «Бренді-колу», гурт «ТІК» виконує на кожному сольному концерті.