НОВИНИ ГУРТУ
10 травня 2015
Очима мами на нас дивиться Бог389
Зі святом, Мами! В дитинстві ми часто сперечалися з друзями, чия мама найкраща. У якоїсь мами були надзвичайної краси очі, у іншої були ніжні руки, що завжди пахли чимсь дуже смачним, а ще в якоїсь був чарівний голос.
08 травня 2015
Віктор Бронюк: «Війна назавжди розлучила мого діда з коханою жінкою»468
Лідер гурту «ТІК» розказав, як його дідів під час Другої світової війни забрали на роботи в Німеччину, і чим минула війна схожа на теперішню.
05 травня 2015
Канадський тур гурту «ТІК» завершив душевним концертом у Торонто384
Фініш гастролей музиканти відсвяткували, влаштувавши барбекю на березі озера Онтаріо. Місто, де на вулицях часто можна зустріти людей у вишиванках, а біля будинків побачити українські національні прапори.
03 травня 2015
Концерт в Монреалі вразив «ТІК» сучасною інтерпретацією гопака і величезною кількістю прапорів359
За такий достаток української символіки музиканти назвали виступ справжнім «концертом-демонстрацією»! Концерт «тверезих і культурних» в Монреалі був одним з найбільш видовищних у даному турі: такої кількості українських синьо-жовтих і червоно-чорних прапорів ще ніде не було.
02 травня 2015
2 травня о 23.30 на «1+1» Віктор Бронюк гратиме у «Що? Де? Коли?»391
В новому сезоні телегри лідеру «ТІК» у складі команди Олександра Крикуна склали компанію: Сергій Сивохо, Олексій Михайличенко, Ольга Цибульська і Олена Говорова.
02 травня 2015
Бек-вокалістка «ТІК»: «Для мене концерт у Вінніпегу був найкращим!»486
В «столиці українців Канади» Вікторію Газіну підкорила файна енергетика, шалений драйв і надзвичайне тепло місцевої публіки. 2 травня, 00.30 - фронтмен Віктор Бронюк роздає автографи, а музиканти «ТІК» у гримерці оговтуються після драйвового концерту.