НОВИНИ ГУРТУ
01 квітня 2015
Віктор Бронюк: «З розіграшами на 1 квітня головне - не переборщити!"301
З нагоди Дня сміху лідер гурту «ТІК» згадав студентські приколи, розіграші над організаторами концертів і улюблені анекдоти. Традиції розігрувати друзів і знайомих на День сміху лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк свято дотримувався в студентські роки.
01 квітня 2015
Гурт «ТІК» передав подарунки і відіграв концерт для бійців 81-ї бригади306
Воїни, які проходять навчання у Гвардійському, назвали концерт «тверезих і культурних» потужнішим за два полки підтримки. Маючи «вікно» у гастрольному турі між концертами в Енергодарі і Херсоні, гурт «ТІК» вирішив рвонути в гості до українських захисників.
31 березня 2015
Лідеру «ТІК» Віктору Бронюку запропонували стати мером Енергодара358
На вибір музиканту дали ще одну вакантну посаду - директора міського цвинтаря. 30 березня гурт «ТІК» презентував свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» на сцені головного концертного майданчика Енергодара - будинку культури «Современник».
30 березня 2015
В новому кліпі гурт «ТІК» заспівав німецькою і показав майстер-клас із крадіжок велосипедів325
Головну роль у гостросюжетній любовній відеоісторії «Meine Liebe» зіграв один з найвеселіших телеведучих України Славко Соломка Екранізувати ліричну і ніжну пісню про кохання «Meine Liebe» гурт «ТІК» доручив своєму вірному другу - режисерові Роману Веркуличу.
30 березня 2015
Концерт «ТІК» в Мелітополі: з бійцями «Азову», дорожнім екстримом і іменинницею на сцені301
Прямо під час концерту гурт привітав із 35-річчям голову свого фан-клубу Маргариту Пасіченко Цього концерту в Мелітополі лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк чекав особливо.
29 березня 2015
На концерті в Одесі «ТІК» змусив затанцювати австрійського професора260
А на додачу - за куліси до музикантів завітали дітки з місцевого інтернату, чиї малюнки стануть родзинкою музею гурту у Вінниці. Новий етап гастрольного туру «Люби ти Україну!» 28 березня гурт «ТІК» розпочав в Одесі.