НОВИНИ ГУРТУ
08 квітня 2015
Концерт «ТІК» у Дніпродзержинську: з думкою про Яроша і зустріччю з донецькими357
Після виступу Віктор Бронюк зізнався, що шкодує, що під час знайомства не зробив спільне фото з лідером «Правого сектору». Ще один етап свого ювілейного гастрольного туру «Люби ти Україну!» гурт «ТІК» завершив концертом у Дніпродзержинську.
07 квітня 2015
Концерт гурту «ТІК» у Кривому Розі став самим танцювальним у турі372
Після шалених танців музиканти згадували, як колись у місті їх сплутали з командою спортсменів. 6 квітня гурт «ТІК» відвідав батьківщину своїх добрих друзів зі студії «Квартал 95» - прекрасний Кривий Ріг.
06 квітня 2015
Гурту «ТІК» харків’яни презентували наглядний доказ, що Схід і Захід разом!401
А ще від шанувальників гурту дісталась банка помідорів і плюшевий ведмедик. Кожен приїзд у Харків для лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка забарвлений особистими переживаннями.
05 квітня 2015
Віктор Бронюк: «Самоорганізація людей у Дніпропетровську вражає!»323
Після концерту лідер «ТІК» прокоментував звільнення Коломойського і пояснив, чому Дніпропетровськ сьогодні нагадує Львів. За 10 років існування «ТІК» Дніпропетровськ був обов’язковим містом у всіх гастрольних турах гурту.
04 квітня 2015
Поки «ТІК» співав у Запоріжжі, Україну шокував пророчий талант поета-Бронюка355
Сюрпризом для лідера «ТІК» стала презентація кліпу на пісню «Ой, жалю, мій жалю», яку він ще в університеті написав для своєї подруги Оксани Славної. 3 квітня гурт «ТІК» представив свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» у славному Запоріжжі.
03 квітня 2015
На концерті в Миколаєві гурт «ТІК» ділив сцену з героями-десантниками464
А Віктор Бронюк пояснив, чому, їдучи до Миколаєва, тепер завжди бере з собою лопату. - Після цих гастролей у містах південно-східної України матимемо вже цілу колекцію українських сердець!