НОВИНИ ГУРТУ
06 квітня 2015
Гурту «ТІК» харків’яни презентували наглядний доказ, що Схід і Захід разом!412
А ще від шанувальників гурту дісталась банка помідорів і плюшевий ведмедик. Кожен приїзд у Харків для лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка забарвлений особистими переживаннями.
05 квітня 2015
Віктор Бронюк: «Самоорганізація людей у Дніпропетровську вражає!»333
Після концерту лідер «ТІК» прокоментував звільнення Коломойського і пояснив, чому Дніпропетровськ сьогодні нагадує Львів. За 10 років існування «ТІК» Дніпропетровськ був обов’язковим містом у всіх гастрольних турах гурту.
04 квітня 2015
Поки «ТІК» співав у Запоріжжі, Україну шокував пророчий талант поета-Бронюка369
Сюрпризом для лідера «ТІК» стала презентація кліпу на пісню «Ой, жалю, мій жалю», яку він ще в університеті написав для своєї подруги Оксани Славної. 3 квітня гурт «ТІК» представив свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» у славному Запоріжжі.
03 квітня 2015
На концерті в Миколаєві гурт «ТІК» ділив сцену з героями-десантниками475
А Віктор Бронюк пояснив, чому, їдучи до Миколаєва, тепер завжди бере з собою лопату. - Після цих гастролей у містах південно-східної України матимемо вже цілу колекцію українських сердець!
02 квітня 2015
На концерті в Херсоні гурту «ТІК» подарували жовто-блакитне серце368
А ще - море патріотично забарвлених квітів і шалений заряд емоцій! 1 квітня «тверезі і культурні» зустріли в Херсоні. Попри негоду настрій на концерті у всіх був мегапозитивний.
01 квітня 2015
Віктор Бронюк: «З розіграшами на 1 квітня головне - не переборщити!"357
З нагоди Дня сміху лідер гурту «ТІК» згадав студентські приколи, розіграші над організаторами концертів і улюблені анекдоти. Традиції розігрувати друзів і знайомих на День сміху лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк свято дотримувався в студентські роки.