НОВИНИ ГУРТУ
01 березня 2015
День із концертного життя Віктора Бронюка327
Забавки з дітьми, таджицький реп за кулісами, концерт у Жмеринці, дорога по сталінській трасі, проблеми війни… «Постійно - в русі!» - такий девіз по життю лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка. Півдня відсипатися після концертів і байдикувати - не його історія.
28 лютого 2015
Концерт «ТІК» в Чернігові: з веселими диверсіями на сцені і авторитетами з 90-х378
27 лютого гурт «ТІК» презентував програму «Люби ти Україну» у Чернігівському академічному муз-драм театрі імені Шевченка, який на відмінно пройшов випробування на міцність.
27 лютого 2015
Прилуки зустріли «ТІК» неймовірним аншлагом!402
Аби вмістити усіх бажаючих послухати «тверезих і культурних» доводилося доставляти стільці у залі. А після надзвичайно душевного концерту гурт спілкувався із бійцями-мінометниками 1-ої окремої танкової бригади і згадував, як у свій час у Прилуках грав за найбільш екстремальних умов.
26 лютого 2015
Концерт в Сумах вразив «ТІК» спілкуванням з фанами і розмаїттям вишиванок418
В Сумах «тверезі і культурні» встигли насолодитися прогулянкою містом і неочікуваним настанням весни, вдень провести творчу зустріч з шанувальниками, а ввечері зіграти мегадрайвовий концерт!
22 лютого 2015
«ТІК» у Черкасах: з думками про тещу і найсмачнішими суші в Україні393
21 лютого відгримів концерт у Черкасах - місті, яке вкотре вразило гурт «ТІК» своєю атмосферою, щирістю і гастрономічною екзотикою. - Черкаси - це неодмінний пункт в усіх наших гастролях. У цьому цікавому місті ми відіграли більше 10 концертів, декілька разів виступали на Дні міста та Дні молоді.
21 лютого 2015
З нагоди Масляної лідер «ТІК» поділився улюбленим рецептом млинців зі шкварками354
Віктор Бронюк: «Мій головний конкурент на кухні - дитсадок!» Три дні перепочинку між концертами у гастрольному турі «Люби ти Україну» лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк присвятив волонтерській роботі і спілкуванню з родиною.