НОВИНИ ГУРТУ
16 квітня 2015
Гурт ТІК з туром "Люби ти Україну" дістався Америки!405
А вже за кілька годин перебування у Штатах тромбоніст Сергій Шамрай усіх почав вражати своєю неймовірною англійською з фірмовим вінницьким акцентом.
11 квітня 2015
Віктор Бронюк: «На Великдень паски завжди печемо з дітьми!»611
Лідер «ТІК» розказав, коли розмалював першу писанку, які святкові страви готує його теща і як найкраще запікати свинину на Великдень. Підбивати підсумки і будувати плани на майбутнє лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк, на відміну від інших, любить не в новорічну ніч, а - на Великдень.
08 квітня 2015
Концерт «ТІК» у Дніпродзержинську: з думкою про Яроша і зустріччю з донецькими404
Після виступу Віктор Бронюк зізнався, що шкодує, що під час знайомства не зробив спільне фото з лідером «Правого сектору». Ще один етап свого ювілейного гастрольного туру «Люби ти Україну!» гурт «ТІК» завершив концертом у Дніпродзержинську.
07 квітня 2015
Концерт гурту «ТІК» у Кривому Розі став самим танцювальним у турі419
Після шалених танців музиканти згадували, як колись у місті їх сплутали з командою спортсменів. 6 квітня гурт «ТІК» відвідав батьківщину своїх добрих друзів зі студії «Квартал 95» - прекрасний Кривий Ріг.
06 квітня 2015
Гурту «ТІК» харків’яни презентували наглядний доказ, що Схід і Захід разом!447
А ще від шанувальників гурту дісталась банка помідорів і плюшевий ведмедик. Кожен приїзд у Харків для лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка забарвлений особистими переживаннями.
05 квітня 2015
Віктор Бронюк: «Самоорганізація людей у Дніпропетровську вражає!»376
Після концерту лідер «ТІК» прокоментував звільнення Коломойського і пояснив, чому Дніпропетровськ сьогодні нагадує Львів. За 10 років існування «ТІК» Дніпропетровськ був обов’язковим містом у всіх гастрольних турах гурту.