НОВИНИ ГУРТУ
03 квітня 2015
На концерті в Миколаєві гурт «ТІК» ділив сцену з героями-десантниками490
А Віктор Бронюк пояснив, чому, їдучи до Миколаєва, тепер завжди бере з собою лопату. - Після цих гастролей у містах південно-східної України матимемо вже цілу колекцію українських сердець!
02 квітня 2015
На концерті в Херсоні гурту «ТІК» подарували жовто-блакитне серце385
А ще - море патріотично забарвлених квітів і шалений заряд емоцій! 1 квітня «тверезі і культурні» зустріли в Херсоні. Попри негоду настрій на концерті у всіх був мегапозитивний.
01 квітня 2015
Віктор Бронюк: «З розіграшами на 1 квітня головне - не переборщити!"373
З нагоди Дня сміху лідер гурту «ТІК» згадав студентські приколи, розіграші над організаторами концертів і улюблені анекдоти. Традиції розігрувати друзів і знайомих на День сміху лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк свято дотримувався в студентські роки.
01 квітня 2015
Гурт «ТІК» передав подарунки і відіграв концерт для бійців 81-ї бригади386
Воїни, які проходять навчання у Гвардійському, назвали концерт «тверезих і культурних» потужнішим за два полки підтримки. Маючи «вікно» у гастрольному турі між концертами в Енергодарі і Херсоні, гурт «ТІК» вирішив рвонути в гості до українських захисників.
31 березня 2015
Лідеру «ТІК» Віктору Бронюку запропонували стати мером Енергодара440
На вибір музиканту дали ще одну вакантну посаду - директора міського цвинтаря. 30 березня гурт «ТІК» презентував свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» на сцені головного концертного майданчика Енергодара - будинку культури «Современник».
30 березня 2015
В новому кліпі гурт «ТІК» заспівав німецькою і показав майстер-клас із крадіжок велосипедів394
Головну роль у гостросюжетній любовній відеоісторії «Meine Liebe» зіграв один з найвеселіших телеведучих України Славко Соломка Екранізувати ліричну і ніжну пісню про кохання «Meine Liebe» гурт «ТІК» доручив своєму вірному другу - режисерові Роману Веркуличу.