НОВИНИ ГУРТУ
04 квітня 2015
Поки «ТІК» співав у Запоріжжі, Україну шокував пророчий талант поета-Бронюка417
Сюрпризом для лідера «ТІК» стала презентація кліпу на пісню «Ой, жалю, мій жалю», яку він ще в університеті написав для своєї подруги Оксани Славної. 3 квітня гурт «ТІК» представив свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» у славному Запоріжжі.
03 квітня 2015
На концерті в Миколаєві гурт «ТІК» ділив сцену з героями-десантниками513
А Віктор Бронюк пояснив, чому, їдучи до Миколаєва, тепер завжди бере з собою лопату. - Після цих гастролей у містах південно-східної України матимемо вже цілу колекцію українських сердець!
02 квітня 2015
На концерті в Херсоні гурту «ТІК» подарували жовто-блакитне серце411
А ще - море патріотично забарвлених квітів і шалений заряд емоцій! 1 квітня «тверезі і культурні» зустріли в Херсоні. Попри негоду настрій на концерті у всіх був мегапозитивний.
01 квітня 2015
Віктор Бронюк: «З розіграшами на 1 квітня головне - не переборщити!"393
З нагоди Дня сміху лідер гурту «ТІК» згадав студентські приколи, розіграші над організаторами концертів і улюблені анекдоти. Традиції розігрувати друзів і знайомих на День сміху лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк свято дотримувався в студентські роки.
01 квітня 2015
Гурт «ТІК» передав подарунки і відіграв концерт для бійців 81-ї бригади411
Воїни, які проходять навчання у Гвардійському, назвали концерт «тверезих і культурних» потужнішим за два полки підтримки. Маючи «вікно» у гастрольному турі між концертами в Енергодарі і Херсоні, гурт «ТІК» вирішив рвонути в гості до українських захисників.
31 березня 2015
Лідеру «ТІК» Віктору Бронюку запропонували стати мером Енергодара470
На вибір музиканту дали ще одну вакантну посаду - директора міського цвинтаря. 30 березня гурт «ТІК» презентував свою ювілейну програму «Люби ти Україну!» на сцені головного концертного майданчика Енергодара - будинку культури «Современник».