НОВИНИ ГУРТУ
28 лютого 2015
Концерт «ТІК» в Чернігові: з веселими диверсіями на сцені і авторитетами з 90-х431
27 лютого гурт «ТІК» презентував програму «Люби ти Україну» у Чернігівському академічному муз-драм театрі імені Шевченка, який на відмінно пройшов випробування на міцність.
27 лютого 2015
Прилуки зустріли «ТІК» неймовірним аншлагом!479
Аби вмістити усіх бажаючих послухати «тверезих і культурних» доводилося доставляти стільці у залі. А після надзвичайно душевного концерту гурт спілкувався із бійцями-мінометниками 1-ої окремої танкової бригади і згадував, як у свій час у Прилуках грав за найбільш екстремальних умов.
26 лютого 2015
Концерт в Сумах вразив «ТІК» спілкуванням з фанами і розмаїттям вишиванок469
В Сумах «тверезі і культурні» встигли насолодитися прогулянкою містом і неочікуваним настанням весни, вдень провести творчу зустріч з шанувальниками, а ввечері зіграти мегадрайвовий концерт!
22 лютого 2015
«ТІК» у Черкасах: з думками про тещу і найсмачнішими суші в Україні469
21 лютого відгримів концерт у Черкасах - місті, яке вкотре вразило гурт «ТІК» своєю атмосферою, щирістю і гастрономічною екзотикою. - Черкаси - це неодмінний пункт в усіх наших гастролях. У цьому цікавому місті ми відіграли більше 10 концертів, декілька разів виступали на Дні міста та Дні молоді.
21 лютого 2015
З нагоди Масляної лідер «ТІК» поділився улюбленим рецептом млинців зі шкварками427
Віктор Бронюк: «Мій головний конкурент на кухні - дитсадок!» Три дні перепочинку між концертами у гастрольному турі «Люби ти Україну» лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк присвятив волонтерській роботі і спілкуванню з родиною.
18 лютого 2015
"Люби ти Україну" в Умані438
Умань зустріла ТІКівців тверезо і культурно.