НОВИНИ ГУРТУ
30 березня 2015
Концерт «ТІК» в Мелітополі: з бійцями «Азову», дорожнім екстримом і іменинницею на сцені383
Прямо під час концерту гурт привітав із 35-річчям голову свого фан-клубу Маргариту Пасіченко Цього концерту в Мелітополі лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк чекав особливо.
29 березня 2015
На концерті в Одесі «ТІК» змусив затанцювати австрійського професора354
А на додачу - за куліси до музикантів завітали дітки з місцевого інтернату, чиї малюнки стануть родзинкою музею гурту у Вінниці. Новий етап гастрольного туру «Люби ти Україну!» 28 березня гурт «ТІК» розпочав в Одесі.
28 березня 2015
Віктор Бронюк відкрив фестиваль «Діти за мир і добробут»502
Лідер «ТІК» дав напутнє слово 200 талановитим діткам, які у Міжнародному музичному таборі за 5 днів навчилися співати на чотирьох мовах світу.
24 березня 2015
Сьогодні Віктору Бронюку виповнилося 36 років!488
Учасники гурту «ТІК» розкрили найпотаємніші риси характеру свого лідера. Кажуть, люди, народжені в один день, багато в чому схожі. 24 березня разом із Віктором Бронюком народилося дуже багато видатних людей.
21 березня 2015
Віктор Бронюк про трьох головних жінок у своєму житті839
Лідер гурту «ТІК» розказав, які унікальні оповідання пише його мама, яку вражаючу інтуїцію має дружина і як дочка перед його приходом завжди біжить робити собі зачіску, аби зустріти тата при повному параді.
18 березня 2015
Наша прес-аташе Тетяна Комлик святкує День народження!498
Гурт «ТІК» щиро вітає зі святом! Люба наша Татуся, як справжній Рибці, бажаємо тобі не тільки з насолодою купатися у морі інформації, а й щодня мати можливість відкривати нові горизонти і з легкістю підкорювати найкрутіші хвилі!