НОВИНИ ГУРТУ
18 березня 2015
Наша прес-аташе Тетяна Комлик святкує День народження!514
Гурт «ТІК» щиро вітає зі святом! Люба наша Татуся, як справжній Рибці, бажаємо тобі не тільки з насолодою купатися у морі інформації, а й щодня мати можливість відкривати нові горизонти і з легкістю підкорювати найкрутіші хвилі!
16 березня 2015
Бек-вокалістка Віка Газіна: «Під час першого концерту з «ТІК» я мало не втратила свідомість»687
У відвертому інтерв’ю Віка розказала про те, як колеги-чоловіки розучили її ображатися, як поза сценою в гурті триває безперервна 24-годинна веселуха, а спів у караоке звів її з коханим чоловіком.
15 березня 2015
Бронюків на великій сцені побільшало472
На «Фольк-music» вся Україна почує, як співає мама лідера «ТІК» 15 березня о 15.15 на «Першому Національному» в музичному шоу «Фольк-music» разом із подружками по ансамблю села Соколова Хмільницького району Євгенія Іванівна заспіває улюблені народні пісні, а гурт «ТІК» презентує сучасний переспів пісні «Йшов Василь до Уляни».
01 березня 2015
День із концертного життя Віктора Бронюка424
Забавки з дітьми, таджицький реп за кулісами, концерт у Жмеринці, дорога по сталінській трасі, проблеми війни… «Постійно - в русі!» - такий девіз по життю лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка. Півдня відсипатися після концертів і байдикувати - не його історія.
28 лютого 2015
Концерт «ТІК» в Чернігові: з веселими диверсіями на сцені і авторитетами з 90-х470
27 лютого гурт «ТІК» презентував програму «Люби ти Україну» у Чернігівському академічному муз-драм театрі імені Шевченка, який на відмінно пройшов випробування на міцність.
27 лютого 2015
Прилуки зустріли «ТІК» неймовірним аншлагом!527
Аби вмістити усіх бажаючих послухати «тверезих і культурних» доводилося доставляти стільці у залі. А після надзвичайно душевного концерту гурт спілкувався із бійцями-мінометниками 1-ої окремої танкової бригади і згадував, як у свій час у Прилуках грав за найбільш екстремальних умов.