Grupa ТІК
Victor Bronyuk
wokal, akordeon, akordeon
CEL:
Słyszeć i widzieć harmonię wszechświata
Victoria Gazina
chórki
CEL:
Utwórz zespół ze swoimi dziećmi
Sergey Shamrai
puzon
CEL:
Uzyskaj urodzinowy mały domek w Monako
Vladislav Khmarsky
bębny
CEL:
Chcę uwolnić Tybet. Gram prawdziwe solowy album dla tybetańskich mnichów
Alexander Schur
trąbka
CEL:
Coraz bardziej popularne dla Siergieja Shamrai w grupie "TIK"
Sergey Apanasenko
gitara
CEL:
Zaoszczędzić pieniądze i odkupić Siergiej Shamrai chatę w Monako
Aleksander Klimenko
bas
CEL:
Zostać prezydentem Ukrainy
Evgeny Zykov
klucze
CEL:
Chcę utworzyć muzeum zabytkowych samochodów o nazwie "Można dotknąć ręce"
Офіційна історія гурту розпочалась навесні 2005–го року. Саме тоді декілька випускників Вінницького державного педагогічного університету остаточно зрозуміли, що музика в їхньому житті - це дещо більше, ніж просто студентська розвага, і розпочали репетиції. На той момент у групі грали:
 
Вітя Бронюк – вокал і баян;
Денис Репей – бас;
Костя Терепа – гітара;
Сашко Філінков – барабани.
На одну з репетицій випадково потрапив продюсер Олег Збаращук. Відверто кажучи, його реакція на творчість музикантів була негативною, але зацікавило те, що це було щось нове, не схоже на загальноприйняті музично-стильові шаблони. 2 червня у місті Вінниця на розігрів гурту "ТАЛІТА КУМ" вийшов гурт «ТІК» і представив перед тисячною аудиторією свої творіння.
 
Дебют виявився вдалим і саме цей день, 2 червня, вважається Днем народження гурту «ТІК». Далі була серйозна розмова з Олегом Збаращуком, плідна робота над розширенням репертуару і створення першого демо-запису гурту. Саме цей диск потрапив до рук Віталію Телезину - український саунд-продюсер, який погодився записувати «ТІК». у своїй студії "211".
 
На тлі світлого майбутнього, склад гурту зазнав серйозних змін. Протягом 2006 року з команди у свій власний бізнес пішли бас-гітарист Денис Репей та саксофоніст і клавішник Юрій Марценюк, дещо раніше команду покинув і гітарист Костя Терепа. З першого складу залишаються тільки Вітя Бронюк та Сашко Філінков. Звичайно, було важко, але зупинятися ніхто не збирався.
 
Далі пішли оголошення, кастинги, проби, нерви і на початок травня був уже новий «ТІК». Бас гітару взяв у руки Сергій Федчишин, за клавішними став Женя Зиков і новинкою була поява в колективі трубача Яна Нікітчука. Лише місяць щоденних репетицій і 26 травня у Житомирі відбувся дебют оновленого складу. Паралельно на студії «211» записувалася спільно з групою «Ляпіс Трубєцкой» пісня «Олені». Улітку ніхто з учасників гурту не відпочивав, а вперто працювал над першим дебютним альбомом «ЛітераДура», який вже почули мешканці Львова, Хмельницького, Балти, Вінниці.